Wpis z mikrobloga

Oglądając ten tag przez jakiś czas doszedłem do wniosku że większość z was nie chce poprawy swojej sytuacji życiowej. Narzekacie na #!$%@?ą pracę na wykopie w czasie w którym moglibyście zbierać wiedzę i się przebranżawiać. Nie rozumiem tego, jakim problemem jest w dzisiejszych czasach zmienić pracę? Praktycznie żadnym. Narzekacie na brak związku po czym na wykopie piszecie jak to byście nie rżnęli jakichś lasek, dużo z was spłyca związek do r00chańska i poszukuje dziewczyn na jakichś #!$%@? aplikacjach pokroju #tinder #badoo. Ogarnijcie się #!$%@? i zamiast narzekać weźcie życie we własne ręce, bo puki będziecie twierdzić że pewne rzeczy wam się należą z samej racji istnienia to nigdzie nie zajdziecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #stulejacontent
  • 31
@Harmonia: Ale wiesz że to jest raczej niemożliwe. Pieniądze zwłaszcza dużo pieniędzy same do ciebie nie przyjdą i uwierz mi narzekanie na wykopie niczego nie zmieni. Nie lepiej zainwestować ten czas w przebranżowienie się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TenZWypoku: mnie bardziej zastanawia mierzenie wszystkich własną miarą tak jak ty to robisz. Gdyby znalezienie dziewczyny rzeczywiście było takie chop siup dla każdego to nie było by przegrywów. Czytając to widzę jak bardzo splycasz cały problem by był zgodny z twoją narracją, a tymczasem nawet nie próbujesz zrozumieć istoty problemu
@Pralko-suszarka: człowieku, gdybym ci opowiedział swoją historię to byś przeprosił, a potem może przemyślal swoje życie i w końcu #!$%@? wziął się za siebie. W skrócie też byłem przegrywem, oceny na photofeeler chyba najmniejsze jakie widziałem nawet wśród narzekqjacych przegrywow, ale wziąłem się za siebie (I dalej pracuje nad sobą). Brak odbycia z kobietami, brak pewności siebie, jedynie jestem kontaktowy i przyjmijmy, że sytuacja zawodowa ok. Rok (rok!) ciężkiej pracy nad