Gorące dyskusje ostatnie 12h

Właśnie dostałem z liścia od feministki i jej nie oddałem, bo sam sprowokowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szedłem do Tesco, a z naprzeciwka szła maciora ze 150kg, niebieskie włosy i na koszulce wielkie "fearless and feminine". Jak się zbliżyła do mnie na 2 metry, powiedziałem "and fat". Kwik i liść. Zaśmiałem się, dodałem "and weak" i poszedłem dalej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Widziałem jeszcze jak spisywała numery rejestracyjne mojego samochodu, bo widziała z którego wysiadałem. To chyba nie koniec przygód.

Ojoj, jak ja gardzę #feminizm

#niebieskiepaski #rozowepaski #uk
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

Mirki, potrzebna pomoc ◉‿◉. Mój ojciec alkoholik, psychol, damski bokser, alimenciarz i pasożyt, przez którego choruje na depresję i zespół stresu pourazowego wystąpił do MOPS po pomoc. Calymi latami nie pracował i żył z emerytury babci, która ma już ponad 90 lat, w związku z czym ta małpa szuka już nowej gałęzi na której może zawisnąć. Dostałam wezwanie na przesłuchanie do MOPS-u na podstawie którego miłościwie nam panujący będą podejmować decyzje, czy mam łożyć hajsy na tego skurwiela. Czy ktoś ma podobne doświadczenia i może podpowiedzieć, co warto mówić na takim spotkaniu, żeby ten kleszcz nie przeszedł na moje utrzymanie?

#mops #alkohol #alkoholizm #patologia #prawo
    pokaż całość

odpowiedzi (47)

Szukam #rozowypasek o urodzie klasycznej i nietuzinkowej. Powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, piersi foremne. Jednym słowem powinna być kwintesencją kobiecości.
    #tinder #zwiazki #podrywajzwykopem

odpowiedzi (32)