Wpis z mikrobloga

Hej tam!
W momencie kiedy decydowałem się na ten "cykl" zastanawiałem się na jakiej zasadzie dobierać gry, które mam zamiar opisywać. Nie mam rankingu najulubieńszych więc wybór wydawał się mocno losowy.

A tu taka niespodzianka, trzeci raz pod rząd mam możliwość przedstawić gierkę, która aktualnie jest w promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki,

RollerCoaster Tycoon Classic

Aktualnie przeceniony z 27,99 zł na 17,99zł, czyli jakieś 35% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O tej grze nie trzeba wiele mówić, bo zna ją chyba każdy. W sklepie play google jest klika różnych wersji, ja szczerze mówiąc grałem tylko w tę. W wielkim skrócie, gdyby ktoś jednak nigdy nie grał - budujemy wesołe miasteczko, stawiamy rollercoastery, zatrudniamy obsługę, stawiamy budki z zapieksami, mniejsze atrakcje, większe atrakcje.
Teraz o samym porcie. Początkowo bałem się, że sterowanie dotykowe będzie strasznie uciążliwe. OTÓŻ NIE TYM RAZEM - system jest całkowicie przebudowany i elegancko przystosowany do sterowania na ekranach dotykowych. Również jeśli chodzi o grę na smartfonie - wiadomo, tablet wygodniejszy ale zdaje sobie sprawę z tego, że mało kto posiada to niezbyt popularne urządzenie. Można się doczepić do rozdzielczości, ale nie jest źle. Gra zapewnia dziesiątki godzin gry - sama aplikacja posiada mnóstwo contentu i chyba ze 100 różnych scenariuszy. A jak komuś mało to ewentualnie można dokupić dodatek z bonusowmi atrakcjami i możliwością importowania map z PCta ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jeden z tych portów, które udały się naprawdę świetnie! g o r ą c o p o l e c a m ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atari.mobile.rctclassic

#bestandroidgames #android
Aerwin - Hej tam!
W momencie kiedy decydowałem się na ten "cykl" zastanawiałem się n...

źródło: comment_DJHYoMGnMt24DIw7YOfF632NV7QRRYQI.jpg

Pobierz
  • 3