•  

  Murdock zebrał wszystkich oficerów w kajucie.
  - Rozeznaliśmy się w sytuacji z bankiem. Wiemy gdzie trzymają złoto, ile jest wartowników i ewentualne wejście przez okno. Ktoś ma jakieś inne plany obrabowania banku?
  - Zróbmy podkop z sąsiedniej kamienicy! - krzyczał Furion
  - Wysadźmy ścianę! - To był pomysł Franka
  - Ja to bym z buta jak do siebie wszedł. Raz dwa i skarby nasze - odezwał się Grzmiptak
  - Zróbmy to jak LUDZIE KARŁY. ZBIERZMY GRUPĘ 300 KARŁÓW POD BANKIEM, W ŚRODKU ZAŁOGA GULIWERA Z WORKAMI ŻEBY PRZENIEŚĆ ZŁOTO DO GULIWERA, KTÓRY BĘDZIE STAŁ W PORCIE. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO KARŁÓW Z WORKAMI. POKOJOWO WCHODZIMY, IDZIEMY I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY BIURKO Z KIEROWNIKIEM BANKU. OFICEROWIE ZABIERAJĄ KLUCZ DO SEJFU I KRADNĄ ZŁOTO. I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSŁANIANI. IDZIEMY WSZYSCY PRZED I ZA ŻEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ I CIĄGLE BLOKUJEMY DOSTĘP DO KRADZIONEGO ZŁOTA I ZAŁOGI. SŁUCHAJCIE INNI GO OKRADNĄ JAK BĘDZIEMY CZEKAĆ...
  Czarek jak to opowiadał był jak w transie.
  - Eeee no tak, to też jest jakiś pomysł... Także ten tego, jakieś pomysły padły, zastanówcie się nad nimi, a teraz wypadałoby się przygotować do występów. Ludzie w końcu za coś zapłacili - Murdock wybuchł śmiechem, a jego twarz ułożyła się w XD.
  Frankowi długo nie trzeba było powtarzać, szybko ściągnął spodnie i zaczął swój popisowy numer wymachując swoją knagą.
  - haha patrzcie! Chujowiatrak! - Pod impetem uderzania, pobliskie meble zaczęły się niszczyć
  - Kurwa Franek, wyjdź z tym na pokład, Guliwer i tak jest dość zniszczony! - Krzyczał Murdock, zdążył się odwrócić w momencie gdy przez zamknięte okno wyskakiwał Furion krzycząc - Suuuuperkarzeł! - po odgłosie jaki po chwili dobiegł do uszu kapitana, musiał jeszcze poćwiczyć lądowanie. Reszta karłów rozbiegła się ćwiczyć do przedstawienia.
  - O mój Krakenie, obyś miał nas w opiece - stęknął kapitan siadając za biurkiem. Wyciągając nogi w coś kopnął. Spojrzał w dół i zobaczył naćpanego Freda bełkoczącego o jakimś wulkanie.
  - Czemu mam głupców w załodze...

  #piracifabularnie