Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  U mnie w pracy zatrudnili ukrainke. Z wyglądu mocne 8/10, leciutki makijaż, taka typowa szara myszka z niewinnym spojrzeniem. No i pewnego razu jak nie było co robić a ona się nudziła to jej powiedziałem, że jak jej się nudzi i kiero nie widzi to może sobie korzystać z telefonu, a ona zrozumiała, że ja chcę jej numer bo odpowiedziała mi, że nie ma jeszcze polskiego numeru. Za dwa dni ona podbija do mnie i łamanym polskim mówi, że ma już polski numer i mam sobie go zapisać. Tak sobie siedzę teraz w domu i myślę sobie co to się stanęło. No nic trzymajcie kciuki, żebym w końcu doznał tych słynnych segzów.
  #ukrainka #p0lka #rozowepaski #przegryw #wygryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  #heheszki #humor #wesele #slub #rozdajo

  Hej Mirki dziś biorę ślub dajcie kilka plusów na odwagę, w poniedziałek zrobię losowanie wódeczki weselnej i może jeszcze czegoś fajnego :-)

  Jeśli będę miał chwilę wrzucę coś na bieżąco z wesela :-)

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Mirki, kolega z pracy wyciągnął mnie z rana grzyby. Po około pół godzinie chodzenia po lesie, kolega znalazł to co na zdjęciu. Głowiliśmy się co z tym zrobić, dzwonić na policję, czy olać i zostawić? Jednak po namyśle, kolega zadzwonił po policję. Patrol przyjechał po ok 20 min. Wezwali technika , który po oględzinach stwierdził, że to pocisķ artyleryjski kaliber 80mm. Co prawda nie miał zapalnika, ale ładunek wybuchowy jak najbardziej tam był w środku. Powiedział technik, że dobra reakcja, bo jest bezpieczny dopóki leży. Staje się niebezpieczny jak by go znalazł jakiś debil, lub banda nastolatków. Niestety zapewniliśmy też atrakcję patrolowi policji, bo będą musieli czekać na przybycie saperów, a kiedy przyjadą to bóg raczy wiedzieć, bo w weekendy mają dyżury domowe i nie wiadomo kiedy dadzą radę się zebrać. Tak czy siak dobrze, że powiadomiliśmy kogo trzeba. W komentarzu grzyby jakie zebraliśmy( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

  odpowiedzi (64)