Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale to są odrealnione matoły.


@fm08: odrealnione problemy, tak? Kurcze, nie wiedziałem, że mi się to śniło, gdy już drugi raz w życiu musiałem obcokrajowcom pomagać przy składaniu zeznań o pobiciu przez nacjonalistów. Pierwszy raz był to Egipcjanin, którego policja olała, gdy przyszedł sam złożyć zeznania, drugi raz, niespełna rok później, byłem tam z pobitym ukraińskim studenciakiem.
W obu przypadkach była to napaść na tle narodowościowym, co policja przyznała.
Obie sytuacje
Pobierz
źródło: comment_zhzp7PG00IPCHVM1rSd7CjfWjGNsaRQC.jpg
@KopistaBartleby: Ty jesteś trolem,czy idiotą? A może jedno i drugie. Gdzie napisałem że popieram takie działania? Po prostu antifa to największy rak, a ONR tak naprawdę nikt nie bierze na poważnie. A ja byłem w swoim życiu 5 razy jak mieszkałem w USA brany na świadka z powodu pobicia przez murzynów i Latynosów, białych obywateli. Ta antifa która niszczy miasta i obraża każdego kto ma inne poglądy jest alternatywa dla ONR.
@fm08: nie napisałem, że popierasz takie działania, a jedynie, że Ty i Tobie podobni mają klapki na oczach pisząc o "odrealnieniu".
Dalej nie będę z Tobą rozmawiać, bo okazałeś się prostakiem rzucając inwektywami w pierwszym zdaniu.