Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Własnoręcznie zrobione prezenty zawsze cieszą najbardziej. Przedwczoraj miałem urodziny i taką oto paczuszkę dostałem od pewnej mirabelki. Jest to paczka z pięcioma kopertami, każda z innym tytułem i inną, tajemniczą zawartością, które powinny zostać otwierane w sytuacjach nawiązujących w jakiś sposób do ich haseł. O zawartości napiszę dopiero w poniedziałek, bo wtedy będę otwierał pierwszą kopertę, więc jeżeli jest ktoś ciekawy, co zostało ukryte w środku to zawołam plusujących.

  Gdyby ktoś chciał sprawić komuś podobny prezent to tą pewną mirabelką jest @bzduraa, na pewno się ucieszy z możliwości zrobienia kolejny raz stempli z ziemniaków i przygotowania paczki. :D

  pokaż spoiler W komentarzu zdjęcie pozostałych kopert.


  #urodziny #diy #chwalesie #tworczoscwlasna (czyjaś* :D) #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • odpowiedzi (4)

 • avatar

  Wróciłem właśnie z wesela na którym byłem ze swoją różową i muszę się z z Wami Mireczki podzielić jedną uwagą, którą zauważyłem już od pewnego czasu. Jeśli uda Wam się wyrwać na prawdę piękną kobietę to nie znaczy, że cel osiągnięty i możecie mieć wszystko w dupie :-) Na jaką imprezę z nią nie pójdę to nie ważne czy są to jej znajomi, moi koledzy czy całkiem obcy goście ale ciągle ktoś będzie starał się Was zdominować. Na każdym kroku ktoś będzie was testował, wtrącał głupie uwagi, podlizywal się do niej, rzucał głupimi żartami, przytulał, podbijał i sprawdzał waszą reakcje i odpowiedź. Cała dzisiejsza impreza to było odbijanie piłeczek napalonych adoratorów, znajomych, przyjaciół i nie każdemu można powiedzieć żeby zwyczajnie spierdalał :-)
  Taka moja skromna uwaga na koniec dnia, całkiem inaczej to wygląda gdy masz średnią pannę, a całkiem inaczej gdy 10/10.
  Strasznie to męczące, myślę że panowie którzy mają piękne kobiety rozumią o czym mówię.
  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy
  pokaż całość

  odpowiedzi (112)