Wpis z mikrobloga

Mirki jest tu ktoś kto się zna trochę na kosmetykach dla mężczyzn i olejach? Zastanawiam się czym nawilżać skórę i pomyślałem o czymś naturalnym bez chemii. Jest mnóstwo olejii teraz do kupienia od oleju z czarnuszki, marchewkowego, marula itp itd. Można dostać bólu głowy chyba z wszystkiego już się wyciska. Pytanie tylko - jaki można zastosować na męską skórę żeby nie zatykać porów, a żeby nawilżyć skórę i ewentualnie dodać jej kolorytu? Nie lubię solariów( ͡° ͜ʖ ͡°), a pracuję w biurze więc różnie z tym słońcem...

#kosmetyki
  • 6
@Nichterreichbar: Polecam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,229481,bielenda-botanic-spa-rituals-olejek-nawilzajacy-olejek-z-pestek-malin-melisa.html. Pewnie taniej znaleźć coś w sieci, ale jak masz kupić jeden kosmetyk to szybciej pójdzie przejść się do Rossmanna.

Dobry skład i fajne działanie. Produkt jest dość rzadki i nie tak typowo tłusty. Jak posmaruję wieczorem, to rano skóra jest matowa, wszystko się wchłania. Mam tłustą cerę, a nie zatyka mi porów. Zawsze podchodziłam niechętnie do olejków do twarzy, ten kupiłam przypadkiem (pomyliłam z serum) i miło się