Wpis z mikrobloga

Powinien być ban za wystawianie takich samych aukcji.

Poleci ktoś jakieś bezprzewodowe słuchawki Bluetooth takie airpodsy bez żadnych kabli, które nie będą za bardzo wystawać po za ucho.

Muszą być takie żeby nie przeszkadzalu po założeniu kasku motocyklowego.

No i budżet +-50 zł

#allegro #sluchawki #motoryzacja #motocykle
Pobierz
źródło: comment_JmUTqRIMmZrBHXOOB3rJBDUxZWwyJZxM.jpg
  • 27
@bazylo: No co za głupie pytanie. Bo słuchając muzyki, w najlepszym razie tylko zagłuszasz dźwięki z otoczenia, a często jeszcze je wytłumiasz. Później stoi taka ciemnota i blokuje karetkę pogotowia, bo nie wie, że za nią stoi. Kiedyś nawet obtrąbiłem ślimaczącą się środkiem drogi babę na rowerze i nawet nie słyszała klaksonu. Jakbym w nią jebnął autem, to dopiero wtedy by się chyba zorientowała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: jak słuchasz głośno muzyki to też nic nie słyszysz. W nowych samochodach gdzie wygłoszenia jest na wysokim poziomie też mało słychać więc nie ma zbytniej różnicy
@PiczaBociana nie lepiej jakiś chiński interkom? Niewiele droższy od słuchawek, a dużo wygodniejszy. Przynajmniej ja raz jak założyłem kask mając słuchawki w uszach to myślałem, że do końca życia już go nie zdejmę.
@VediViniVici ja używam interkomu, jeżdżąc po mieście to jakieś 40-50%. Na trasę zakładam stopery, interkom na 90%, więc słyszę karetki, słyszę muzykę/rozmowę przez interkom i głowa od szumu nie boli.
@VediViniVici bo najwięcej gadają ci co mają najmniejsze pojęcie w danym temacie. Raz czytałem jak jakaś kobieta narzekała na głośne motory w mieście, a jako argument podała to, że motocykliści maja kaski w których nie słyszą tych okropnie głośnych wydechów ¯_(ツ)_/¯
@Pangia: bez przesady. Znam ludzi, którzy jeżdżą w stoperach w uszach (tak, są nawet specjalne dedykowane motocyklom). Słuchawki będą zapewne pełniły podobną rolę, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie słuchał muzy na full. Poza tym są jeszcze komunikaty z nawigacji itp.