Wpis z mikrobloga

Dobra , trochę poogladalem tych nudziarzy z Youtube shore, więc kilka małych dygresji. W sumie pewnie was nie obchodza, ale musi się wyzalic za stracony czas :)

Przede wszystkim sama koncepcja projektu - uważam - jest zajebista, ale oczywiście nie w tym składzie personalnym. Jeśli jesteś nudziarzem z natury to wszystko jesteś w stanie #!$%@?.

Ktoś może stwierdzic 'po co mają się starać, skoro i tak zarabiają'? Jednak, patrząc szerzej to bzdura - jakby się działo to by zarobili DUUUUZO więcej. Możecie pluć, ale jakbym się świetnie przy tym bawił to sam bym im sporo wysłał, a tak #!$%@?. Takze jestem przekonany, ze chcieliby ta stype zmienic, ale nie sa wstanie.

Teraz ocena poszczególnych ludzi, personalnie nic do żadnego z nich nie mam, ale jako widz wymagam.

GUZIK 4/10
To, że sułtan transportu ma w sobie element patologiczny to chyba wszyscy wiemy? Jednak na YS - mimo, że i tak dostaje najwyższą ocenę mnie zawodzi. Żeby potencjał grubasa został wykorzystany odpowiednio musi mieć wokół siebie ludzi, którzy będą go odpalac, a nie hamować. Jak grubas widzi takiego Adamza to zamiast cos #!$%@?, dostaje depresji.

FERRARI 3/10
Oczywiście gościa trudno lubić, jednak ja tego nie wymagam od ludzi , który obserwuje sprzed monitora. Poza grubasem ma jakiś potencjał, przynajmniej do sprowadzenia ludzi. Trochę unika wódki, ale przynajmniej ma jakąś chęć do realizowania pomysłów.

DZIK, MAHONEK, KOKS , ADAMZ , PASZA, BRZYDAL 1/10
W wiekszosc to sa goscie nudni z natury. Część z nich niby próbuje być fajna , ale nie wychodzi. Ci ludzie po prostu charakterologicznie nie mają JAKIEGOKOLWIEK potencjału. Konkretnie zawiodlem sie nas Brzydalu, nie kojarzylem wcześniej , ale jako uczestnik WS podejrzewałem że trafi się gość pokroju Stiflera, czy Kasjusza, czyli może niezbyt mądry, ale za to #!$%@?.

Niektórzy zarzucają im, że nie mają planu, ale prawda jest taka, że jakby była dobra banda to by po prostu realizowali najlepsze pomysły czatu.

Przydalbym im sie, na stale ktos taki jak ten co wymyslil striptizerke, zeby ogarniac I realizowac pomysly. Bo tak naprawde, zeby ten projekt zrobić dużo ciekawszym są setki możliwości, wszystko rozbija się o jakość realizacji i to kto je ma zrealizować.

Pozdrawiam bezbecy, wiem że czytacie :

#youtubeshore #patostreamy
  • 6