Wpis z mikrobloga

Popłoch w sztabie PiSu po tym jak opozycja postanowiła pojechać w Polskę i spotkać się osobiście z wyborcami to coś pięknego. To co dzieje się w pisowskich mediach to dosłownie histeria, np. wpolityce opisując pomyłkę z hasztagiem Klicha pisze "kosmiczna wpadka!!!!1111oneone".

Pomyłka w hasztagu posła to "kosmiczna wpadka" ale już np. 8-krotna nowelizacja ustaw o sądownictwie, to normalna sprawa, nic się nie stało

Oby opozycja nie zmieniła kursu w te wakacje i prowadziła kampanię tak, jak to robi. O tym, że jest dobrze może świadczyć jeszcze m.n.in. szybki przyjazd Szydło do Węgrowa, gdzie parę dni temu byli politycy PO( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #kampaniawyborcza #bekazpisu #polityka #bekazprawakow
  • 23
@Kempes: ani jednego. Jest tylko opis "Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Klich dodał dwa hashtagi: #twojszwab i #platforma_org. Wpis z błędem został już wykasowany, jednak nie wszyscy zorientowali się, że do postu zakradła się literówka. Podobny błąd popełniła posłanka PO Lidia Gądek, która również pomyliła hashtagi. Co więcej, jej wpis z hashtagiem #twojszwab pojawił się na oficjalnym profilu Platformy Obywatelskiej na Twitterze."
@stan-tookie-1 Dałem ci wyżej linka do wpisu pani Lidii Gądek i nie zgadza się kompletnie czcionka tego hashtagu. Do tego brak daty i godziny publikacji. Dla mnie to ewidentny fejk.
Klich niby coś wrzucił, ale znowu brak daty i godziny publikacji... śmierdzi fejkiem.
Dałem ci wyżej linka do wpisu pani Lidii Gądek i nie zgadza się kompletnie czcionka tego hashtagu. Do tego brak daty i godziny publikacji. Dla mnie to ewidentny fejk.


@Kempes: tak, tutaj zgoda, wygląda to na fake, aż dziwne że wp.pl puściła informację dalej, ale pytanie czy to tylko ten 1 to fake, czy pozostałe też