Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (18)

Beka. Jadę busem do Niemiec, przejechalismy już Odrę paręnaście minut temu. Zaczepia mnie nieco śniada matka rodziny siedzącej za mną, pokazując w ręce plik paszportów i pyta o kontrol. Nie znamy żadnego wspólnego języka, więc mieszanką polsko-rosyjsko-angielskiego tłumaczę że w obrębie Schengen nie ma kontrol.
    Dosłownie jak widzę że załapała i odetchnęła z ulgą to bus zjechał na pobocze, weszło dwóch polizei, którzy sprawdzają paszporty. Jak doszli do rodzinki to coś im się nie podoba, trzymają ich paszporty i teraz gdzieś dzwonią.
    Jakaś polka rozmawia przez telefon i mówi że będzie "late, there is passport control because of brown people in the bus".
    Sytuacja jest rozwojowa.
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

#rozdajo #konkurs

Witajcie, właśnie dotarł do mnie nowy iPhone, dlatego chciałabym pierwszy raz rozdać coś na portalu z śmiesznymi obrazkami. Jak się domyślacie jest to iPhone 6s, wystarczy zaplusować wpis. Wszelkie wpisy typu 'biały 64 GB' od razu dyskwalifikują i nie biorę takich osób pod uwagę. Co do czasu losowania, w środę 21.08 zaczynam urlop i myślę, że to będzie dobry czas na fajne rozdajo, losować będę o godzinie 20:00.
    Pozdrawiam i powodzonka!
    pokaż całość

odpowiedzi (73)