Wpis z mikrobloga

ale mimo to ludzie ciągle je porównują


@LibertyPrime: przez to właśnie się odbiłem od tego rok temu, oczekiwałem drugiego ST a było zupełnie co innego w 1/2 odcinku, dopiero z 2 miesiace temu się przekonałem i w 2 dni pierwszy sezon oglądnięty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Areooo51 @LibertyPrime

Więc tego nie róbmy bo to kompletnie dwa różne seriale


Ale dlaczego nie powinniśmy porównywać nawet dwóch różnych seriali? Przecież doskonale widzimy jak ST3 traci w obliczu ST2, a o pierwszym sezonie nawet już nie wspomnę. Ten sezon przegrywa poprzez płytką i uproszczoną fabułę, a powinien dzięki swojemu klimatowi wygrać spokojnie ze wszystkimi innymi serialami, nie powiem, że jest ten sezon beznadziejny, ale zachwycanie się nim to ostra przesada, jednak
@ebismolarek ale ocenianie zawsze jest subiektywne, mi się bardziej podoba S3 i S1 ST niż Dark, ale S1 Dark > S2 ST, każdy ma swoje gusta, na mojej top liście są m.in. Postal Uwe Bolla, Trailer Park Boys i Hell on Wheels. Czy to znaczy że jestem #!$%@?? Nie, taki mam gust.
@PhoenixWright To ty mówisz jakbym coś sugerował, a tak wcale nie jest. Pozatym jak widzisz, to w moim zestawieniu ST jest nadal wysoko, choć po 3 sezonie na pewno nie może być nadal na równi z dark. Mam wrażenie, że ten sezon jest swego rodzaju ciosem dla całego serialu, ale gorliwych fanów mu nie odbierze. Po prostu ja, starając się oceniać jakikolwiek serial, skupiam się przedewszystkim na fabule, w trzecim sezonie wygląda