Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ostatnia cyfra po wciśnięciu plusa to sposób w jaki umrzesz:

1. Trafia Cię piorun podczas wchodzenia na giewont
    2. masz zeznawać w sprawie sądowej, siedzisz w więzieniu z wrogami, giniesz powieszony na prześcieradle
    3. Utknąłeś w wąskiej szczelinie głęboko w tatrzańskiej jaskini
    4. Wypadasz w nocy ze swojej motorówki na haju, jesteś bogatym=wpływowym człowiekiem sukcesu
    5. Wylew krwi do mózgu w więzieniu, rok przed terminem wyjścia po wyroku za planowanie zamachu na władzę
    6. giniesz potrącony na pasach przez znanego, miernego polskiego piłkarza
    7. podczas akcji charytatywnej na scenie dźga cię jakiś psychol, jesteś lokalnie wpływowym politykiem
    8. w świąteczny poranek skaczesz z 9 piętra swojego bloku w katowicach, jesteś znanym muzykiem
    9. umierasz w himalajach w samotności,zostawiony pod szczytem góry
    0. robisz karierę w Hollywood jako kompozytor, twój najebany ziomek upuścił cię na głowę, umierasz

#glupiewykopowezabawy #czarnyhumor
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Wczoraj pomagałem jednemu gościowi na stacji zdjąć waż od gazu bo nie potrafił. Zdjąłem i przechodząc obok jego auta zachaczylem o klapkę wlewu paliwa, i się zlamala. Powiedzialem ze poczuwam się trochę do winy bo w sumie gdyby mnie nie poprosil o pomoc to by się nic nie stało. Dalem mu 100 i odjechałem. Rano wchodzę na fb a tam taka wiadomość

Szanowny Panie w związku z wczorajszą sytuacja na stacji skontaktowałem się ze swoim mechanikiem który ocenił naprawę na kwotę 450 (części używana 150 zł, lakierowanie 150 zł robocizna 150 zł) w związku z powyższym proszę o dosłanie 350 zł w innym przypadku będę musiał się skontaktować z pańskim ubezpieczycielem co podwyższy znacznie koszta ponieważ będę wykonywał naprawę w ASO Jaguar. Mam świadka nagranie z wideorejestra oraz jest monitoring na stacji. Pozdrawiam
    Oczywiście mu odpisałem ze niech się kontaktuje z kim chce i również pozdrawiam. Co sądzicie o tej sytuacji i jak we byście postąpili? Auto to ponad 20 letni jaguar x type czy coś #motoryzacja #heheszki #ubezpieczenia #jaguar #kiciochpyta
    pokaż całość

odpowiedzi (123)

#anonimowemirkowyznania
    Sprawa wygląda tak, że moja luba ma "kolegę", jakiś były znajomy ze studiów, z którym odnowił się kontakt. Piszą ze sobą, gada z nim wieczorami, raz nawet zauważyłem, że dzwonił o 6 rano! Oczywiście już się zwierzyła ze wszystkim na temat naszego związku.
    Dodam jeszcze, że gość nie miał partnerki na wesele i poszła z nim w tajemnicy przede mną na to wesele jakiś czas temu. Wiadomo, żebym się nie zgodził.

I tu pojawia się pytanie. Ona mnie zapewnia, że jest to zupełnie normalne i nie ma się o co martwić bo to tylko koleżeńskie relacje. Mnie to śmierdzi okropnie i jest co najmniej dziwne. Coś ze mną jest nie tak czy z nią? Co wy o tym myślicie?

pokaż spoiler #zdrada #zdrady #bolecnaboku #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
    pokaż całość

odpowiedzi (99)