Wpis z mikrobloga

@UszatyPoeta:
Dla ciekawskich jak to u mnie wygląda..
Wstępne koszty wyjazdu do Chorwacji (Pula-Istria):

Wynajem mieszkania na dwa tygodnie dla 4 osób (2 pokoje, kuchnia, dwie łazienki, salon + oczywiste rzeczy w pakiecie jak internet, klimatyzacja i media w cenie): 3200zł
Wycieczka Pula-Wenecja-Pula na jeden dzień dla 4 osób: 1200zł
Trasa do puli z winetami: 1200zł. Można bez winet, omijając autostrady koszt samego paliwa około 800zł w dwie strony

W sumie
Ale to kwestia złego podejścia bo obydwa posty są prawdziwe. W Chorwacji bez problemu da się zmieścić w kwocie 4000 na parę za tydzień zakładając dwa warunki: 1. W aucie jadą 4 osoby - koszt przejazdu to 700 zł na winiety i 800 paliwo w 2 strony podzielone na 4 osoby daje 350 zł na oosbe
2. Zabieramy dużo jedzenia z Polski i sami gotujemy zamiast wpieprzac codziennie w knajpach Jak ktoś
@UszatyPoeta: Pojedź do Splitu, zaraz po Dubrowniku najbardziej turystycznego miasta Chorwacji, gdzie turystów jest kilka razy więcej niż Chorwatów. Gdzie miejscowi wiedzą, że trzeba ruchać naiwnych Rosjan, Polaków i Austriaków na ceny. W sumie Split to taki chorwacki odpowiednik Mielna albo Krynicy Morskiej

Narzekaj na wysokie ceny
???
@Gymski: juz wtedy sie tlumaczylem, dalej 100x bardziej wolę jechać do Chorwacji czy leciec do Grecji bo pogoda pewna...ja wtedy pojechałem do drogiego regionu i nie robiłem jedzenia w apartamencie tylko jadłem na mieście. Jesli ktoś będzie jadł w domu po zakupach w markecie to będzie tanie miał wakacje.
Mówiąc wtedy że to drogo miałem na myśli ceny np pizzy w knajpie (10-15 euro) gdzie we Włoszech płaciłem 6 czy piwa.