Wpis z mikrobloga

@methanex: siedzę od miesiąca i na ten moment raczej nie polecam jeżeli masz mniej niż 21 lat że względu na wiekówkę.
Wszystko zależy czy chcesz też zarobić sezonowo i zostać tu na dłużej bo jest to możliwe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shilkax: 28 lvl here. Planuje #!$%@? z polszy na stałe. Język angielski komunikatywny plus uprawnienia na wózki widłowe. Nie za wiele... Ale może chociaż da się na luzaku spokojnie przezyc miesiąc i nie kombinować na lewo i prawo jak dodatkowo zarobić pare zl
@methanex: Jeżeli bardzo chcesz dobrze tutaj zarabiać i pozwolić sobie na hipotekę to przydałby się Tobie język holenderski poznać. Dalej z górki. Możesz przyjechać pomeczyć się trochę na gównorobocie, nauczyć się języka i coś może znajdziesz na wózki. Najważniejsze to inwestować w siebie.
EDIT. dodam że mi się podoba tutaj w Holandii i rozważam pobyt na stałe, ale myślę że mając 20 lat jeszcze nie potrzebuje się ustatkować. Mam jeszcze inne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shilkax: nie chcę narazie hipoteki. Chce sobie spokojnie pracować ,pójść na siłownię, kupić parę ciuchow, kupić ponownie motocykl i żyć na legalu ;) da rade w nl tak żyć?
@methanex
Na początku może sie malo opłacać, ale warto sie szkolić i tworzyć przydatne znajomości. Ja mieszkam tutaj 8 lat, zaczynając jak każdy od byle pracy, byle płacy...po tym czasie nie narzekam, nauczyłem sie wiele, poznałem ludzi. U mnie jest bez stresu, bez zmartwień. Wszystko zależy od człowieka, ten kraj na bystrych i pracowitych czeka. Jesli tylko chcesz, dużo osiągniesz, tugaj czy to gdzie indziej. Szczęścia i powodzenia.