Wpis z mikrobloga

Jutro mija dokładnie rok odkąd #rzucampalenie, właściwie rzuciłem palenie. Z tej okazji chce zrobić małe bardzo symboliczne #rozdajo dla plusujących ten wpis. Zielonki oraz osoby, które zaplusują wpis po 10.07.2019 20:00 się nie liczą. Nagroda to rzecz, która pomogła mi rzucić ten śmierdzący nałóg - ebook lub wersja papierowa książki Allena Carra - Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie. #rzucaniepalenia
Pobierz
źródło: comment_Or10567ahh00pJJH3SE2IdCs89vbdHuC.jpg
  • 23
@Eskeel: Tak na żywioł. Niechcący znalazłem ebooka w necie, miałem akurat dzień wolny, zacząłem czytać w południe, o północy wypaliłem ostatniego fajka i tyle. Nawet nie wiem czemu zacząłem to czytać, chyba z ciekawości i tak jak czytałem to wydawało mi się to coraz bardziej logiczne.
@Eskeel: Też byłem w szoku. Poznałem jeszcze trzy osoby, które rzuciły przez tą książkę, nie mówiąc o relacjach w necie o tej knidze.
Co ciekawe koleś jeszcze napisał książkę o sposobie jedzenia i jeszcze jedną o rzuceniu alkoholu.
Przeczytałem obie. Po pierwszej nie piję mleka i kawy od 4 lat, też z dnia na dzień rzuciłem. Zacząłem jeść inne warzywa niż ziemniaki i przez 3 tygodnie nie jadłem mięsa. Akurat z
@Pies_Benek: Ja alkoholu w ogóle, raz na 18 i tyle. A mam 25 lat już i w ogóle mnie wręcz odpycha od alkoholu. Ale zastanawiające jest jaką siłę posiada ten koleś. No mleka ja nie rzucę raczej, kawy nie pijam prawie w ogóle. Ale strasznie intrygująco brzmi, aż sam przeczytam. :>
@LuoXiahong Gratulacje Miras, tak trzymaj ( ) Ja też jestem w trakcie pozbywania się nałogu, w sumie to już powoli zaczynam zapominać. Palenie będzie następne, a książkę chętnie bym przeczytał bo polecał kumpel, też dzięki niej oboje z ojcem rzucili palenie.
@LuoXiahong: > Nagroda to rzecz, która pomogła mi rzucić ten śmierdzący nałóg - ebook lub wersja papierowa książki Allena Carra - Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

ja co prawda nie pale dopiero 3 miesiac (po 11 latach palenia), ale mi pomoglo nie wiem, postanowienie ze palic nie bede i tyle ¯\_(ツ)_/¯ zadne ksiazki, wyklady, spotkania, malunki na paczkach fajek nie uczynia nagle, ze rzucisz palenie. trzeba chciec, a najlepiej, miec