Wpis z mikrobloga

(ciekawe czy sam zainteresowany o tym wie)


@Poro6niec: myślę, że wie, bo sam o tym powiedział matce.

czym różni się transseksualista od osoby z zaburzeniem psychicznym polegającym na podawaniu się za Napoleona Bonaparte?


@BrokenMagicalTibia: chociażby strukturą i działaniem mózgu, przypominają strukturę i działanie mózgu płci, z którą trans się identyfikuje. Dziwna sprawa nie?
PS. Istnieje płeć "Napoleon Bonaparte"? Ja już nie nadążam za wami, lewusy.

niczym

Jak już wskazałem, mylisz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: tak cholera 5-latek już wie :D Mały geniusz, ogarnął całą tematykę gender, płciowość ma w małym palcu.
5-letnie dzieci i transseksualizm to jakaś farsa, na szczęście mam na tyle dobrą pamięć, że idealnie kojarzę, jak w wieku 5 lat tematy płci, genitaliów itd. były mi totalnie obojętne. Cieszyłem się, że mam to co mam, bo można było wygodniej sikać - na stojąco. I tyle. Jakby ktoś mi wtedy wmawiał, że
@Nieprzyjazny_Ziemniak: w sumie skoro 5 latek, ktory nue jest jeszcze uwiklany w "kulturowa plec" przez sloleczne konwenanse juz wie, jakiej jest plci, to chyba oznacza ze poczucie plci jest kwestia biologiczna i gender studies dostaje rykoszetem xD

No bo z czyn on jako 5 latek mial sie utozsamiac w kwestii plci kulturowej? Kultura jeszcze go nawet nie zaczela formowac a on juz wie jaka czuje plec.

No coz, genderowcy lekko #!$%@?
@Pantokrator:

Mały geniusz, ogarnął całą tematykę gender, płciowość ma w małym palcu

Tak oczywiście, bo wypowiedając się np. o startach rakiet trzeba posiadać całą wiedzę z zakresu konstrukcji rakiet, inżynierii, dynamiki, awioniki, i czego tam jeszcze...

No ale dobra, to zobaczmy może do standardów WHO, o których było niedawno głośno.
Tabela 4-6, strona 40, pierwszy wiersz "Ciało człowieka i jego rozwój", trzecia kolumna "Postawy - Pomóż dziecku rozwijać":

Pozytywne podejście
Nieprzyjazny_Ziemniak - @Pantokrator: 
 Mały geniusz, ogarnął całą tematykę gender, p...
@Nieprzyjazny_Ziemniak: w sumie skoro 5 latek, ktory nue jest jeszcze uwiklany w "kulturowa plec" przez sloleczne konwenanse juz wie, jakiej jest plci, to chyba oznacza ze poczucie plci jest kwestia biologiczna i gender studies dostaje rykoszetem xD

No bo z czyn on jako 5 latek mial sie utozsamiac w kwestii plci kulturowej? Kultura jeszcze go nawet nie zaczela formowac a on juz wie jaka czuje plec.


@In_thrust_we_trust: przeczytaj komentarz wyżej.
@Nieprzyjazny_Ziemniak:

Ja np. sikam na siedząco, bo nie robię takiego syfu w łazience, to znaczy że jestem kobietą, czy co?

Mózg ci się zawiesił, czy zawsze tak masz? Napisałem, jak myślałem, mając 5 lat, a ty mi z jakimś wysrywem wyskakujesz o tym, że lejesz na siedząco. No tak bywa lepiej (ale nie na wycieczce w lesie). Ale co mnie to obchodzi i co to wnosi do dyskusji?
Po prostu jako