Wpis z mikrobloga

muszę dopytać bo niedowierzam, zarejestrowałem się na studia zaoczne na #uam, wszystko opłacone, zatwierdzone i jest napisane, że złożenie dokumentów będzie równoznaczne z przyjęciem mnie na studia. No i jak to tak, bez walki o miejsce, bez porównania wyników, bez wyścigu szczurów, tylko pojechać do #poznan i załatwione? ;___; #studbaza

  • 18
@less_is_more: już i tak wiem, że to będzie patologia i #!$%@? kogo da się #!$%@?ć, a ja dalej będę debilem (może nawet większym niż jestem teraz) tylko ciężko było mi uwierzyć, że uczelnia jest w stanie dopuścić kogoś z bylejakimi wynikami, tylko dlatego że będzie płacił hajs XD Wydawało mi się to niedorzeczne, no ale cóż ¯\_(ツ)_/¯
@Alex_mski: administracja
@czarnaMamba97: no ja się powinien cieszyć jak małpa w zoo,
@babazwozukoniomlzej: szłam na uam na bezpieczenstwo w zeszłym roku i był smuteczek bo niby ciezko było sie dostac, wos wysoko punktowany i wgl, zdałam znacząco ponad normę to co było wymagane a ta laska własnie przykładowo z tego wosu miała 20% (ja 42), takze fkurf był
@Alex_mski: właśnie mnie zastanawia, bo na administrację zaoczną limit miejsc to 100, na razie opłaconych zgłoszeń jest 43. Jak opłaconych będzie ponad limit miejsc to wtedy przestanie obowiązywać "jak złożysz dokumenty to już jesteś przyjęty"? Szukam dziury w całym zamiast się cieszyć XD
@csmrex: W obecnych czasach na dzienne (jeśli są na wybrany kierunek zaoczne) idą tylko ofiary losu. Oczywiście pomijam tu "studia przez Internet", bo to już kompletna porażka.
@csmrex: Nie musi pracować w sensie, że ojciec i matka mają na kontach kilka milionów wolnej kasy? Jeśli nie, to prędzej czy później będzie musiał pracować... a przygodę z pracbazą lepiej zacząć wcześniej.