Wpis z mikrobloga

Jedyny plus w moim życiu ostatnio jest taki, że powoli przestaje się łudzić, że kiedykolwiek nadejdzie jakaś zmiana. Dla mnie ostatnim dzwonkiem było liceum. Ewentualnie studia jakbym podjął dobrą decyzję w ich wyborze. Obecnie się odchudzam oraz więcej ćwiczę, schudłem już 7kg w nieco ponad miesiąc, zamierzam schudnąć kolejne 7kg, żeby dobić do 75 kg wagi, ale co mi to da? Nawet ze szczupłą sylwetką i 190 cm wzrostu będę kompletnie aseksualny dla kobiet przez brzydki ryj i flegmatyczny charakter.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 16
@RobieZdrowaZupke: Za to większość tych nieruchających wzrostaków jak ukaszeq, meduza czy inny GejMaster ma tutaj problemy typu "mieszkam na wsi, w małym mieście i dlatego przegrywam oraz nie rucham", super przeszkoda nie do pokonania w dobie globalizacji, agencji pracy, bonus z urzędu pracy.

Ale 2 z wymienionych przeze mnie zaruchało już po wejściu na tag ułomku xD


wow 2 przegrywów, faktycznie reprezentatywna grupa
3 wymieniłem z głowy panie Polkop


@RobieZdrowaZupke: Nie trafiłeś, polkop nadal siedzi na tagu ale pod innym nickiem(nie chcę zdradzać jakim żeby bana znowu nie wyłapał). Sam jest najlepszym przykładem na wyższość wzrostu nad mordą bo z tego co widzę pisze że "wzrost>morda", a sam zaruchał ponad 10 lat temu jakąś naiwną gimbusiarę przed erą tindera i innego gówna.

Poza tym zauważ, że obecnie większość tego tagu to mescudziarze, niezależnie od