Wpis z mikrobloga

@DOgi: daremny Twój trud - nie przetłumaczysz. Dopiero jak pracowałem na większej budowie w Anglii zobaczyłem jak powinno się stosować BHP. Pod tym względem jesteśmy sto lat za murzynami. Ciekawostka z budowy jednego z większych graczy na rynku budowlanym w Polsce. Kolega będą inżynierem na budowie dowiaduje się że wiozą mu wszystkie niezbędne rzeczy, taśmy, ogrodzenia, barierki. Wszystko pięknie pooznaczane ustawione, gość myśli "ooo w końcu będzie po ludzku" - taki
@abrakadabra125: każdy ma prawo do chwili nieuwagi idąc kilometr przy samym placu budowy, szczególnie gdy nie masz kontroli nad innymi ludźmi na zatłoczonym chodniku i ktoś Cię zepchnie.
@Norbit11: e tam :d Na Czarnowiejskiej ogarnęli oznakowanie po moim mailu. Co prawda obiecali nałożyć nową warstwę ścieralną gdy wyjdzie słońce na przełomie maja/czerwca, ale o to wolę się nie upominać xP
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptak_powszedni: ciekawe historie macie. Ja na budowach w Polsce nigdy nie spotkałem się z żadnymi niedociągnięciami jeśli chodzi o BHP. Przestrzegano tych przepisów zazwyczaj tak bardzo, że było to uciążliwe.
@K4mi1o0: Może dlatego, że tę budowę drogi prowadzi spółka należąca do miasta (albo jakoś blisko z nim związana).

Nie chciałem się czepiać, ani rozmydlić tematu, ale sam teren budowy też nie wygląda zbyt bezpiecznie. Ot chociażby mają tam koparki jeżdżące sobie i pracowników biegają wokół głębokich wykopów "zabezpieczonych" takimi samymi przęsłami, ale w pozycji leżącej. Nie wygląda to zbyt bezpiecznie, ale nie będę się czepiał, bo się nie znam xD Studzienki