•  

  TVP Sport się poddała i dorzuciła keywordy w tytule. Wkurwia mnie to, ale co zrobić...
  Nie dziwię się, ponieważ Google od wielu, wielu lat nie radzi sobie z clickbaitowymi tytułami produkowanymi głównie przez Polskapresse. Google nie zrobiło nic ze spamowaniem wyników wyszukiwania przez domeny typu pomorska.pl
  Jeśli nie możesz ich pokonać - przyłącz się.

  #mecz #seo #google

  źródło: 66532894_10219919370311484_4001859683835969536_o.jpg

  •  

   @tolep: a co Google miało by zrobić? Google opiera się na wyszukiwaniu po treści. Jeżeli treść odpowiada frazie to wszystko jest w porządku. Ludzie nauczyli się wpisywać frazy w Google jakby pytali normalnego człowieka, więc portale to podłapały. Osobną sprawą jest, że Google promuje duże serwisy i w myśl zasady "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" duże serwisy spamują titlami, stringami, nagłówkami i tylko samą optymalizacją wewnętrzną są w stanie zrobić topy pod wyszukiwane frazy.

  •  

   @resuf: Miałoby zrobić to co robi przez cały czas. A za szczególnie chamskie praktyki całe domeny dostają po łapach. Polskapresse jednak wciąż się ze swoim spamem przebija.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (67)

 • avatar

  Ja pierdole, nie rozchodze tego do końca weekendu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Matka robi córce taki torcik i chwali się tym na fb.
  Oczywiście młoda 18stka w 16scie zaciążyła i obecnie jako ulaniec szuka betabankomatu dla chorego dziecka...

  #madki #patologia #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Po kłótni przez telefon ze swoim #rozowypasek uświadomiłem sobie że to ta jedyna. I tak już jadę godzinę czy dwie już po S5, jeszcze zostało mi niecałe 430km do niej. Kompletnie nie przemyślałem tego, po prostu poczułem że muszę ją przytulić jak najszybciej a teraz myślę nad oświadczeniem się ( ͡º ͜ʖ͡º) Myślicie że się ucieszy jak zadzwonię do niej i powiem jej o tym że czekam na nią na parkingu? Oczywiście ona nie wie że do niej jadę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Co o tym sądzicie #niebieskipasek i #rozowepaski?
  Plusujacych zawołał za rok i powiem czy było warto. Trzymajcie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #zwiazki #chwalesie #pytanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (170)