Gorące dyskusje ostatnie 12h

W knajpie, do której czasami chodzę zatrudniła się nowa dziewczyna, mocne 9/10. Znalazłem ją na insta i parę dni temu wrzuciła fotkę z wakacji w samym bikini. Teraz mam plan, żeby wrzucić sobie to zdjęcie na tapetę i następnym razem jak pójdę zamówić piwo, zapłacę telefonem. Myślicie że dobry pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #podrywajzwykopem

odpowiedzi (87)

Obejrzałem teaser jeszcze raz i tym razem dało się widzieć na dalszym planie wielu randomowych czarnych żołnierzy w różnych w scenach xD Niech mi ktoś wytłumaczy, czemu HBO jakoś potrafiło dokonać logicznej konwersji danych królestw i kontynentów na ekran z poszczególnymi rasami ich zamieszkującymi, przez co w Westeros nie doświadczyliśmy żadnego czarnego random tokena dla diversity ale za to było sporo postaci pochodzenia afrykańskiego albo arabskiego w miejscach gdzie faktycznie zamieszkiwały takie rejony w książce? Jaki ma sens wciskanie mieszanki rasowej w miejscach gdzie to po prostu nie pasuje logicznie? Jeszcze rozumiem gdyby to w serialu usprawiedliwiono, że to jacyś najemnicy zza kontynentu czy coś xD Ale nie, hurr durr diversity, przez co zamiast czuć odrębność jakiejś rasy i miejsca, wszytko wygląda tak samo. Z tego co się orientują Sapkowski nie wzorował się na klimacie feudalnej Japonii, Chin albo Afryki tylko standardowej, brudnej średniowiecznej europie fantasy. Ta cała mieszanka rasowa wygląda śmiesznie w takich klimatach i nielogicznie przez co klimat w dużej mierze idzie się jeba# bo wiemy, że jest to zrobione w duchu poprawności politycznej a nie tym co dyktowało lore książki. Aha konflikty rasowe w książce dotyczyły tarć między ludźmi a istotami nieludzkimi jak elfy i krasnoludy a nie plantatorów bawełny z murzynami.
    #wiedzmin #seriale #netflix
    pokaż całość

odpowiedzi (107)

#starwars #modelarstwo
    posiadam kadłub
    kupie brakujące części do TIE Fighter

odpowiedzi (14)