Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wybaczylibyście swojej drugiej połówce zdradę przez internet? Mój chłopak mi się przyznał, że pisze z innymi dziewczynami o seksie i wmawia mi, że to moja wina, przez to, że rzadko to robiliśmy. Straciłam do niego całkiem zaufanie, a on nawet do kibla zabiera ze sobą telefon. #zwiazki #seks #problemypierwszegoswiata #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz
źródło: comment_JmtxCpL6Kvypk8JSuhjhhmNEfFFoOOyJ.jpg
  • 25
OP: @kopernic @4gN4x: Jeśli wybaczylibyście, jak przejść z tym do porządku dziennego i odbudować zaufanie? Szlag mnie jasny trafia gdy pisze z jakimiś laskami i popadam w paranoje. Wiem też, że w trakcie trwania naszego związku kilkukrotnie miał konta na portalach randkowych, ale nie chciał mi pokazać swojego profilu, gdy go przyłapałam na gorącym uczynku.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli facet zdradza to nic złego w sumie sie nie dzieje - faceci mają trudniej poderwać kobietę i muszą się mocno postarać, no i bardziej potrzebują seksu od kobiet.

Jeżeli kobieta zdradza to już inna sprawa - każda kobieta może znaleźć sobie przystojnego partnera w ciągu 24 godzin więc jej zdrada jest godna pogardy.

A teraz całkiem serio, słaby bait 1/10 przestańcie akceptować takie gówno-wyznania