Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś z #wykopjointclub susz cbd z allegro?
Widziałem że w cenie 1g są czasem paki po 50g albo więcej. Czym się różnią takie paczki od tych małych?

Ktoś ma jakiś sprawdzony susz cbd i mógłby polecić???
Albo czy ktoś z #wroclaw wie gdzie można coś takiego dostać na miejscu???
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emmwuu: cbd do palenia się nie nadaje, conajwyzej herbatka albo vap, jak dostarczysz odpowiednie stężenie do organizmu to poczujesz lekki chill
@Me_how1
@skarbie
@pirazzz A nie lepiej kupic tutaj? https://m.olx.pl/oferta/konopie-siewne-do-5-1-cbd-100gram-ekologiczne-certyfikat-bio-CID757-IDxw0Dq.html#position=1&page=1

Z tego co czytam to jest dokladnie ta sama roslina cannabis sativia co na przyklad tutaj tylko z 10 krotna przebitka:
https://www.vapefully.com/pl/sklep/cbd-i-ziola/susz-cbd/

Mozecie cos napisac bo probuje sie dowiedziec czy ten caly susz cbd to nie wielka marketingowa sciema i sprzedaja po prostu konopie siewne z ogromna marza a matoly kupuja.
@blindguardiano: sceptycznie bym do tego podchodził, brak info o firmie/sklepie a google po wpisaniu numeru pokazuje jakiś handel stringami ( ͡° ͜ʖ ͡°) vapefully ceny suszu ma jakie ma, z tego co pamiętam to te co sprzedaje to nie są krajowe tylko importy np z Hiszpanii, stąd może być cena trochę z dupy. Zamów na próbę trochę tu i trochę tam, porównaj i przetestuj czy ściema bo
@skarbie Bo to zwykly rolnik zapewne ktory sobie to hoduje.
Na vapefully pisza ze sprzedaja odmiane "cannabis sativa l". To co rosnie na polach to jest tez "canbabis sativia l". Mozesz isc sobie i to zerwac. W obu przypadkach zarawrtosc cbd i thc jest taka sama. Wiec ja sie pytam gdzie jest roznica? Bo mi to wyglada na taka sama scieme jak sol himalajska i innego tego typu bzdury.
@blindguardiano: roślina może być ta sama, jakościowo może być różnie, może mieć CBD 1% a może mieć 10%, jak to rolnik to pytanie na ile wiarygodna działalność i badania, poza tym kwestia jakości suszu - tani susz to dużo patyków i nasion, może to być nawet powyżej 50% masy w paczce, w droższym będzie mniej ale cena sporo wyższa, do tego dochodzi kwestia wiarygodności dostawcy, bo każdy noname może sobie "stworzyć"
@skarbie Ale rozumiesz, ze to co rosnie na polach na dziko (cannabis sativia l) ma taka sama zawartosc cbd jak te co sprzedaja w tych sklepach za 50zl za gram(tez cannabis sativia l)? I to jest ta sama roslina.
Mozesz isc sobie zerwac liscie, lodygi czy to co chcesz z tego drzewka. Za darmo.

Wiec ja sie pytam o konkrety. Jaka jest roznica?
@blindguardiano: no własnie nie rozumiem i będę bardzo wdzięczny jak mi wytłumaczysz jakim sposobem wszystkie i dzikie i uprawne mają taką samą zawartość % cbd, pomijam kwestię dostępności pól z możliwością samodzielnego zbioru
@skarbie Przeciez to rosnie na dziko w parkach, na łąkach itp.
A plantacje widzialem normalnie przy drogach krajowych obok pszenicy i ziemniakow, niczym nie zabezpieczone. Nie to ze namawiam ale mozesz normalnie sie zatrzymac przy drodze i pojsc zerwac:)

No a czego maja miec inne zawartosci cbd skoro to ta sama roslina? Moga byc rozne odmiany i miec zawartosc powiedzmy 2-10% ale to co sprzedaja 50zl za 1g na vapefully ma tylko
@blindguardiano: no to skoro wiesz, że nie ma różnicy to nie rozumiem sensu pytania a tym bardziej czemu jeszcze nie zerwałeś skoro rośnie wszędzie :D nie wiem też coś się tak tego vapefully uczepił ani tym bardziej czemu piszesz, że mają 2.2% skoro w ofercie mają też inne :D a 3zł za gram od jakiegoś lewego rolnika też nie jest interesem życia bo w stacjonarnych sklepach/punktach konopnych można znaleźć przebadane w
@skarbie vapefully dalem tylko jako przyklad bo pierwsi w googlach byli.
Dalem przyklad z 2.2% zeby pokazac ze te sklepy online to zwykla sciema i dojenie frajerow na kase bo mozna to samo kupic za 10% ceny.

Rolnika podalem tez jako przyklad ze to normalnie kosztuje grosze.
No widzisz wiec nawet jeszcze taniej niz myslalem.

Zrywalem ale co mi z takiego suszu bez thc.