•  

  Hej tam!

  Kolejna gra, kolejna promka ;)

  Dzisiaj na tapecie:
  This Is The Police
  Aktualnie przeceniona na 17,99zł z 35,99zł czyli ciachnęli równo 50% :)

  Gra to nietypowa strategia z elementami hmm przygodowymi? Gracz wciela się w komendanta policji, który za niespełna 180 dni przechodzi na emeryturę i z przyczyn osobistych postanawia dorobić sobie do odprawy. W tym celu rozpoczyna współprace z półświatkiem przestępczym, korumpuje, kieruje. Głównym celem gry jest przeżyć i "zarobić" milion dolców w ciągu wspominanych 180 dni (tur)
  Gra dzieli się na dwa elementy - pierwszy, strategiczny polega na zarządzaniu jednostką policji, kieruje pracownikami, zapobiega przestępstwom i buduje relację z innymi bohaterami gry. Druga, bardziej fabularna polega na podejmowaniu istotnych decyzji, lawirowaniu pomiędzy łamaniem prawa a ściganiem przestępców. To od gracza w dużej mierze zależy jakie zakończenie uda się uzyskać - śmierć, więzienie, lukratywna emeryturka lub jednak pozostanie na ścieżce prawa.
  Gra może pochwalić się prostą, ale ładną wektorową grafiką, prostym intuicyjnym interfejsem i wspaniałą ścieżką dźwiękową.

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hg.titp

  #bestandroidgames #android #gry

  źródło: titp2.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wiecie że przekształcenie 1 hektara gruntów rolnych w dzialki budowlane kosztuje, UWAGA, od 80 do 450 tysięcy złotych, w zależności od klasy ziemi? ( ಠ_ಠ)

  #ciekawostki #polska #prawo #rolnictwo

  odpowiedzi (76)

 • avatar

  Wiejska mentalność mnie przeraża jakiś czas temu kuzyn pytał mnie jakie auto do 10 tys bym mu polecił byliśmy obejrzeć kilka aut ale cos mu nie pasowało, 2 tygodnie cisza, dzisiaj do nich zajezdzam i co widzę cała rodzina pęka z dumy bo młody kupił s klasę, biedni idioci. #motoryzacja #mercedes

  odpowiedzi (91)

 • avatar

  Ja pierdole, nie rozchodze tego do końca weekendu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Matka robi córce taki torcik i chwali się tym na fb.
  Oczywiście młoda 18stka w 16scie zaciążyła i obecnie jako ulaniec szuka betabankomatu dla chorego dziecka...

  #madki #patologia #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (32)