Wpis z mikrobloga

Jeszcze w czerwcu zapewniali, że środki są bezpieczne.

"Wystąpiła nieoczekiwana sytuacja związana z jednym z komponentów giełdy. Z tego też powodu konieczne było wprowadzenie przerwy technicznej. Praca giełdy zostanie wznowiona w sobotę (dzisiaj) około południa. Wszystkie Państwa środki są bezpieczne."

"Wszystkie Państwa środki są bezpieczne"


Nie śpią od kilku dni i jadą na kawie i redbullach, na pewno zwrócą. To dobre chłopaki


#bitmarket #bitcoin
  • 9
@StayOut: I tego nie rozumiem, ludzie dostali taki oczywisty sygnał, że coś się dzieje i trzymali tam dalej środki. I nie mówię tu o słynnej ulicy, ale choćby o naszych kolegach z tagu, którzy spędzają tu codziennie wiele godzin, a robią te same głupoty...
@blacktyg3r: ja nauczony doświadczeniem wiedziałem po tej akcji, że szykuje się coś grubego (reset kluczy, dodatkowa weryfikacja i unikanie odpowiedzi BM co się stało), ale miałem troche środków na lewarach, które chciałem zamknąć po korzystniejszym kursie i to opóźniało moją ucieczkę z tego tittanica. Gdy BM wrócił do życia, a wypłaty działały normalnie uznałem, że mamy trochę więcej czasu, ale jednak miesiąc to i tak było długo. Znałem ryzyko i po
I nie mówię tu o słynnej ulicy, ale choćby o naszych kolegach z tagu, którzy spędzają tu codziennie wiele godzin, a robią te same głupoty..


@blacktyg3r: przecież dokładnie to jest ta słynna 'ulica' xD

Wy poważnie myślicie, że te wykopki z tagu to są krypto-baronowie z tysiącami BTC na kontach?
@wqdqweff: no nie, ale jeśli jeden z drugim siedzi tu codziennie od wielu miesięcy to nie mógł przegapić upadku kilku już giełd, oraz tego znaku z nieba w sprawie BM jaki był parę tyg temu. Poprostu siedzą tu więc są na bieżąco, a mimo to potracili znaczne sumy.
@blacktyg3r: nie nie, z tym, że są idiotami to się zgadzam, natomiast chodzi mi o nienazywanie ich 'ulicą', bo to właśnie jest dokładnie ta ulica - ludzie z miernym pojęciem o krypto i jeszcze mierniejszym jego portfolio.