Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Właśnie wróciłem z kibla. Byłem tam z 20 min i można powiedzieć, że zesrałem się tak epicko i symultanicznie, że aż mi zimno. Na początek wykręciłem piękną anakondę ok 20 cm i uciąłem. Następnie niespodziewanie odpaliłem drugą dłuższą:D Kibel pełen! Miałem problem, aby to spłukać. Po prostu dawno tak zdrowo nie srałem. Musiałem się tym podzielić. Piękne uczucie, kiedy lunt niczym świeża krakowska łączy odbyt z lustrem wody:D Miał niespotykaną fakturę, gdyż wystarczyło podetrzeć jak nigdy tylko 4 razy. Czuję się tak lekko i bez zbędnych balastów. Kocham was.

  #oswiadczeniezdupy #heheszki #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Słuchajcie, mam kolegę geja i on generalnie nie popiera tych wszystkich homosiow i jest przeciwny tym marszom, uważa ze lepiej jakby siedzieli w piwnicy. Ale dziś stwierdził ze zobaczy co na tych marszach się dzieje, no i jak zobaczył to sam dołączył do kontrmanifestantów i tam z nimi normalnie biegał i bił ludzi.

  #neuropa #lgbt

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Wczoraj przyjechala do mnie różowa i oznajmiają, że idzie z koleżanką na piwo. Pytałem czy też mogę iść, usłyszałem, że to typowo babskie spotkanie "psiapsi" (laska ma 25 lat, a używa tego denerwującego określenia). Oznajmiłem, że skoro przyjechała do mnie to powinniśmy spędzić razem czas, skoro widujemy się w weekendy. Uznała, że to bardzo często i żebym już nie wymyślał idzie sama i koniec. No to spoko, nie robiłem już problemów. Wróciła zadowolona i miło spędziliśmy resztę czasu, aż do dzisiaj do 15:30, gdzie oznajmiłem, że idę z ziomkami nad wartę się napić wódeczki. Ucieszyła się najpierw, bo myślała, że ja zabieram ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyobraźcie sobie jej wkurwienie gdy usłyszała, że jednak idę sam, bo to "typowo męskie spotkanie" xD. Spakowała się obrażona i pojechała do domu. A ja właśnie się szykuje na picie zimnej wódeczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow no i w sumie dla mnie #heheszki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)