•  

  Czołem ligowicze!

  Jak dobrze wiecie, w sezonie 14 naszej ligi jednym z aut jest modyfikacja BMW M6 GTE, jest to auto z dość skomplikowaną przeszłością, w sieci krąży wiele wersji, z różnymi fizykami i różnymi modelami 3D, większość z nich jest kiepskiej jakości. Na potrzeby naszego sezonu użyliśmy jedną z takich wersji którą później odpowiednio zmodyfikowaliśmy aby poprawić optymalizację i zbalansować osiągi. W związku z powyższym bardzo trudne było do określenia kto jest faktycznym autorem modyfikacji, przez co nie wystosowaliśmy przed startem sezonu takiego zapytania do nikogo. W naszej opinii nie było to wymagane zważywszy na stan i skomplikowanie produkcyjne tej modyfikacji.

  No i się zaczęło... Jak wiecie lub też nie, nasza liga ma dość sprawnie działające grono robiących nam gnój gdzie się tylko da, te osoby szukają bądź sami tworzą materiały które mają na celu nas pogrążyć, czy tam mówiąc potocznie, mają nas zrzucić z rowerka. Tak też było i tym razem.

  Wczoraj o godzinie 0:41 w nocy na nasz ligowy discord dołączyło konto "AGU Modding" osoba ta podając się za autora naszej modyfikacji zażądała zaprzestania jej rozpowszechniania na potrzeby naszej ligi. Tak jak widać na screenie konto założone 2min wcześniej. W nocy śpimy, więc nie było większej możliwości aby odnieść się w jakiś sposób do żądania tej osoby. Nie czekając na wyjaśnienia osoba z powyższego konta rozpoczęła rozsyłanie wiadomości PW do osób które są w administracjach innych discordów tematycznych. PW poleciało np do naszego kolegi @KYCu

  Chwilę później @Krazen stworzył wpis na mikroblogu mający na celu dodatkowo pogorszyć naszą sytuację.
  KLIK wpis został bardzo szybko wyplusowany przez te same osoby co zwykle, które aktywują się jedynie w momentach pojazdu po ACL. po wyjaśnieniu sprawy wpis został usunięty. Zastanawia fakt, że nie zostaliśmy zawołani osobiście, a główne pretensje poszły do jednego z naszych administratorów personalnie.

  FINAŁ:
  Podczas trwającej gównoburzy i obrzucania ACL gnojem na różnych discordach, kilka osób postanowiło na własną rękę odnaleźć rzekomego autora modyfikacji i potwierdzić bądź zaprzeczyć oskarżeniom używania kradzionych modów w lidze ACL. Opinie autora możecie zobaczyć na poniższej grafice. Wszystko wyjaśniło się na naszą korzyść.
  Na tą chwilę nie wiemy kto miał na tyle pod kopułą aby założyć fejkowe konto i przeprowadzić taką akcję.

  Z tego miejsca chcielibyśmy prosić o przeklejenie tego wpisu w miejsca gdzie była prowadzona jakakolwiek dyskusja na ten temat aby wszyscy mogli zobaczyć to nasze małe sprostowanie.

  No i jednocześnie informujemy, że zapisy do nowego sezonu ruszą bez zmian, czyli 15 lipca zaczynamy. Mamy nadzieję, że dużo osób będzie teraz chciało sprawdzić ten "kradziony" mod ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #assettocorsa #acleague #simracing #afera

  źródło: cdn.discordapp.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement