Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale kisne mirki. W tramwaju stoi babka z ciąży a obok na siedzeniach same kobiet tak z 45+ i każda udaje że jej nie widzi XD a takie to pewnie pierwsze się burza że młodzi miejsc nie ustępują starszym. co za ludzie #poznan #logikarozowychpaskow
  PS.. Laska ma potężny brzuch. Ciąża się rzuca w oczy :D

  odpowiedzi (96)

 • avatar

  Rozwala mnie jak większość wykopków deklasuje samotne matki. Zdajecie sobie sprawę, że niektóre z nich straciły męża/partnera tragicznie albo przeszły takie piekło, które Wam się nie mieści w głowie i próbują sobie od nowa ułożyć życie? Potraficie pokazać empatię żonom wykopków, którzy umarli, zachęcacie różowe do opuszczania toksycznych związków ale jednocześnie swoją postawą, którą obserwuje się na wpisach ze screenami z badoo/tindera sami wrzucacie je w dozgonny celibat. Czy serio dla was każda samotna matka jest tożsama z karyną, która pobalowała z hehe łobuzem a teraz czatuje na bogatego wykopka żeby zabrać mu pieniądze? Od kiedy świat jest taki czarno-biały? Nie ma chyba dnia bez zdjęcia z portalu randkowego laski z opisem, że ma dziecko, pod którym rozgrywa się istny festiwal pogardy, skąd w Was tyle jadu ( ͡° ʖ̯ ͡°)..

  PS. Uprzedzając złośliwe komentarze, nie jestem samotną matką.
  #zwiazki #badoo #tinder #madki #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (125)

 • avatar

  Dzisiaj kolego informatyk (34 lata), miał zawał serca. Biegał, ćwiczył, ale siedzenie go wykończyło. No niestety, ale siedzenie po 8h prawie w bezruchu to nie jest dobra sprawa dla naszego zdrowia. Możliwe, że teraz renta go czeka. Pozdrowienia dla kolegów z IT.
  #programista15k #informatyka #komputery #programowanie

  odpowiedzi (88)