Wpis z mikrobloga

A nuż widelec..

Gdyby ktoś z #warszawa posiadał oneplusa 7 pro w wersji kolorystycznej Almond (złoty), dowolna wersja RAM ale mu się nie spodobało i chciałby Nebule to jestem skłonna się wymienić (wersja najbogatsza, 12 giga ramu), bez żadnych dopłat nawet jeśli macie słabszą wersje. Stan igła, pełen komplet pudełka i dowód zakupu.

#oneplus
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mavon: no w sumie różowe mają trochę łatwiej, bo noszą w torebkach, dla mnie problem jest nie tyle że jest ślizgi i wypada z rąk, ale jest ślizgi i łatwo się wyslizga z kieszeni :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mavon: jeśli chodzi o szkło czy folię na ekran to ja nie znalazłem nic co by negatywnie nie wplywalo na wyglad/użytkowanie. Podobnie z etui. Ale jeśli chodzi o folię na tył to uważam że ta o strukturze plastra miodu jest lepsza niż tył Galaxy S9+

@damian_co_dalej: honeycomb jest super, sam zamawialem od nich folie już 3 razy, zazwyczaj na 2 telefony bo jeszcze dochodzi koszt przesyłki z USA. Ale ja
@finam: nie rozumiem, nie znalazłeś tego jak naklejanie skina wpływa na wygląd urządzenia? jak naklejanie szkła wpływa na komfort korzystania z wyświetlacza? jak ktoś jest paranoikiem to niech sobie nakleja, nie kupuje flagowca po to aby go zaraz obklejać w jakieś folie czy inne futerały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mavon: napisze jeszcze raz, folie na ekran tudzież różne etui moim zdaniem negatywnie wpływają na wyglad flagowca i odczucia związane z korzystaniem z nim. Natomiast dobra folia na tył w mojej opinii wpływa pozytywnie. Możesz sobie dowolnie zmienić wygląd, nie rysuje się, nie palcuje, nie slizga. Czysty rigcz. O jakich paranoikach mówisz?

@damian_co_dalej: to samo miałem przy xiaomi mi5, był tak śliski że sam się slizgał po powierzchniach płaskich jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mavon: bo to prosta tania i szybka metoda zmiany wyglądu tyłu telefonu? Dobra nieważne bo widzę że nie dociera. XD chciałem pomóc bo sam nie lubię żadnych folii na ekran czy etui i to jest jedyne dobre rozwiązanie jeśli nie pasuje Ci np kolor telefonu. Z zamianą bym uważał bo możesz trafić na kradziony czy np wzięty na raty za które ktoś przestanie płacić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damian_co_dalej: nie patrzyłem nawet na allegro ostatnio, teraz na ich stronie jest 50 % off, przy okazji 4 lipca była chyba największa zniżka jaka pamiętam czyli 75% ale tam co chwile jest jakieś promo bo w wyjściowych cenach jest za drogo.