•  

#wyznanie #ciekawehistorie #ciekawostki #nsfw
    Pozwólcie że opowiem Wam taki dziwny epizod z mojego życia! ʕ•ᴥ•ʔ
    Kiedyś dawno temu, jak chodziłem chyba do 1 klasy gimnazjum, podkradałem bieliznę mojej starszej siostry i się w niej masturbowałem (spokojnie, nie wąchałem jej) tzn mając ją na sobie i na około siebie i przeglądając zdjęcia z gołymi babami, no i raz było tak że ona miała iść na jakąś imprezę no więc ja siedziałem u siebie w pokoju robiłem TO (wiadomo co) ale jednak okazało się że ona jeszcze nie wyszła i w kluczowym momencie wparowała do mojego pokoju |૦ઁ෴૦ઁ| bo szukała ładowarki czy czegoś tam, ja speszony w pośpiechu starałem się przykryć szybko kołdrą ale ona i tak zdążyła wszystko zobaczyć no i chuj przypau pomyślałem, ona z początku też się speszyła, a później zrobiła taki ..."serdeczny uśmieszek" mrużąc oczy. Serce mi waliło jak pojebane i wiadomo było mi strasznie głupio bo komu by nie było - no i teraz najdziwniejsze: ona tak podeszła, popatrzała na to wszystko po czym objęła mnie ramieniem i z takim niezrozumiałym dla mnie spokojem powiedziała - "Spokojnie,nie przejmuj się, nikomu nic nie powiem ale jak skończysz to wrzuć to wszystko do prania" tak po prostu a na koniec dała mi takiego matczynego całusa w czoło, powiedziała "przecież każdy to robi" i wyszła ja pomyślałem -co kurwa? każdy lata w damskiej bieliźnie a później się kapnąłem że raczej chodziło jej o masturbację, no a ja skończyłem to co miałem i zrobiłem tak jak kazała.. No i tak sobie pomyślałem że w sumie wykazała się dużą dawką zrozumienia i tolerancji no i taką życiową dojrzałością, biorąc pod uwagę mój młody wiek i głupi okres dojrzewania. Podsumowując: cała ta pojebana akcja paradoksalnie podbudowała nasze relacje i za to zacząłem ją bardziej szanować i doceniać no i do dzisiaj tak jest, bardzo ją szanuję i kocham całym sercem bo w sumie to jedyna osoba która mnie jakoś rozumie albo przynajmniej próbuje (nawet bardziej niż własna matka o której szkoda gadać.) Pozdrawiam i życzę każdemu takiej pociesznej siostry cxy kogo tam macie... (。◕‿‿◕。)
    Dziękuję i dobranoc bąbelki! ☆:・゚

źródło: iowu.png 18+