Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #heheszki #humor #wesele #slub #rozdajo

  Hej Mirki dziś biorę ślub dajcie kilka plusów na odwagę, w poniedziałek zrobię losowanie wódeczki weselnej i może jeszcze czegoś fajnego :-)

  Jeśli będę miał chwilę wrzucę coś na bieżąco z wesela :-)

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Pamiętacie zaginięcie tego Malezyjskiego samolotu rok temu, co leciał bez kontroli, a później zniknął i nikt go do dziś nie znalazł?

  Właśnie mija 5,5 roku od tego zdarzenia.

  #ciekawostki #rozkminy #samoloty #czastychuju

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  Mirki, kolega z pracy wyciągnął mnie z rana grzyby. Po około pół godzinie chodzenia po lesie, kolega znalazł to co na zdjęciu. Głowiliśmy się co z tym zrobić, dzwonić na policję, czy olać i zostawić? Jednak po namyśle, kolega zadzwonił po policję. Patrol przyjechał po ok 20 min. Wezwali technika , który po oględzinach stwierdził, że to pocisķ artyleryjski kaliber 80mm. Co prawda nie miał zapalnika, ale ładunek wybuchowy jak najbardziej tam był w środku. Powiedział technik, że dobra reakcja, bo jest bezpieczny dopóki leży. Staje się niebezpieczny jak by go znalazł jakiś debil, lub banda nastolatków. Niestety zapewniliśmy też atrakcję patrolowi policji, bo będą musieli czekać na przybycie saperów, a kiedy przyjadą to bóg raczy wiedzieć, bo w weekendy mają dyżury domowe i nie wiadomo kiedy dadzą radę się zebrać. Tak czy siak dobrze, że powiadomiliśmy kogo trzeba. W komentarzu grzyby jakie zebraliśmy( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

  odpowiedzi (64)