Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZasilaczKomputerowy: Niestety porównania nie mam, sztucznych nie zdarzyło mi się macać :P Ale słyszałam opinie, że nie jest tak źle w dotyku, więc ponownie- kwestia gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Weź pod uwagę, że dla niektórych kobiet małe cycki są wręcz tragedią. Akurat medycyna estetyczna jest jak najbardziej ok, o ile ktoś nie przesadza, a poprawki są tylko w celu wyeliminowania największych kompleksów. Dla Ciebie to ''tylko
@ZasilaczKomputerowy: Chciałabym, żebyś powiedział to samo osobie ze zdeformowaną twarzą przez chorobę, usuniętą piersią przez raka, po wypadku itd... ;) Łatwo mówić, ale nie siedzisz w czyjejś skórze, więc nie zrozumiesz, a terapia nie sprawi magicznie, że jakaś część ciała, którą osoba uważa za obrzydliwą, nagle stanie się dla niej piękna. Nie wszystko da się wyleczyć terapiami, nie wszystko jest białoczarne i oczywiste.
@night_witch95: Twarz zdeformowana przez chorobę to inna sprawa. Prawda jak zwykle pewnie jest gdzieś po środku. Wiadomo najważniejsze żeby czuć się dobrze w swoim ciele. Tylko że właśnie często jest to kosztem tego, że innym się przestaniesz podobać. Pewnie są amatorzy sztucznych biustów więc mój komentarz był jak najbardziej subiektywny. Czy warto ingerować we własne ciało? Każda modyfikacja i znieczulenie ogólne osłabia organizm.
@ZasilaczKomputerowy: Nikt za Ciebie życia nie przeżyje, ani tym bardziej nie umrze. Na pierwszym miejscu masz się podobać sobie, na drugim osobom bliskim, a wszyscy pozostali są gdzieś tam na szarym końcu, o ile w ogóle są ;) Wiadomo, niektórzy przekraczają granicę dobrego smaku, ale wtedy muszą wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje i tyle (np brak znalezienia pracy w momencie jak się przemieniają w człowieka jaszczura czy inne barbie). Jednak powiększenie
@night_witch95: Rocznik 95' także grzeczniej i na pan do mnie gówniaro ;) Przejmujesz się opinią innych? Tak bardzo zależy ci, aby ludzi postrzegali cię w samych superlatywach? To mam dla ciebie newsa, jesteś po prostu słabą psychicznie jednostką. Za darmo dostałaś poradę psychologa nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)