Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jedną z większych wpadek towarzyskich jakie zaliczyłem, była ta, gdy przy śniadaniu w jednym B'n'B na południu #uk, gdzie spędzałem noc, toczyła się rozmowa o #brexit

  Pani domu była przeciwniczką wyjścia, a ja powiedziałem, że gdyby dzisiaj przeprowadzono ponowne referendum, to wynik byłby zupełnie inny, bo połowa ludzi, którzy głosowali za wyjściem, zdarzyła już umrzeć że starości.

  No zgadnijcie czyja matka głosowała w referendum i zdążyła już umrzeć xD

  #bekazsiebie #truestory #mozesmiesznemozenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  #rzeszow
  #flightradar

  Ktoś wyjaśni jaki jest cel lotu tego samolotu?

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Mircy, mam do was pytanie dot. podziału kosztów w związku.

  Żona ma do mnie trochę pretensje, że mało pomagam w domu. Ona w większości sprząta, gotuje itp. Ja pomagam przy sprzątaniu w weekend, ale w tygodniu jak wracam z pracy o 19-21 to jestem zmęczony i nie chce mi się dodatkowo pucować mieszkania - nie widzę w tym za wiele wartości dodanej, skoro w weekend i tak będziemy razem sprzątać. Żona jest w domu codziennie o 17, więc zwykle co drugi dzień jedzie na zakupy itp.

  Żona zarabia ok. 5k PLN, a ja 10-12k PLN i odpowiednio proporcjonalnie co miesiąc przelewamy na wspólne konto część wynagrodzenia "na życie". Podchodzimy do kupna mieszkania / domu i wiem, że to głównie ja będę musiał go zasponsorować, bo udało mi się uzbierać ok. 300k PLN, a żonie tylko 40k PLN.

  Wydaje się, że podział obowiązków w domu powinien wyglądać tak, że to żona będzie zajmować się nim w większej części, skoro ja w większości ten dom utrzymuję finansowo. Gdy przywołałem ten argument to żona powiedziała: "ale ty zarabiasz więcej, więc tego nie odczuwasz". Trochę się wkurwiłem, bo żona pracuje 40 godz. w tygodniu i jest to raczej zwykła praca biurowa, a ja średnio z 50-60 godz. i mam mega stresy w pracy, więc serio nie chce mi się jeszcze latać ze ścierką jak wrócę do domu.

  #zwiazki #pytanie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieniadze

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  pokaż całość

  odpowiedzi (108)