Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu ludzie tak odradzają pierwsze randki w kinie. Moim zdaniem to dużo lepsze niż siedzenie gdzieś w knajpce i odpowiadanie znowu na te same pytania kolejny raz z rzędu (°° w ogóle pierwsze randki są zazwyczaj dość schematyczne więc lepiej chyba porozmawiać o czymś nowym dla obojga?


#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #kino
oszty - Nie wiem czemu ludzie tak odradzają pierwsze randki w kinie. Moim zdaniem to ...

źródło: comment_ytrcWRQ4f0nCdYZZLrIQN5KfiXE6l0aG.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Goglez: Nie wychodzi Ci z kobietami? Zabierz niewiastę do zoo, najlepszego miejsca na randkę. Zabierałem do zoo dziesiątki kobiet i żadna z nich nie odmówiła. Wybierając zoo od razu masz u kobiety dwa plusy - to, że jesteś oryginalny oraz to, że jesteś wrażliwy. Myślisz, że kobiety lubią 127. sztampową randkę w restauracji dla snobów, w kinie lub w kawiarni? Kobiety lubią nowości, lubią przygody, lubią dawkę świeżości, która sprawia, że
@oszty: nie czujesz romantyzmu tej sytuacji? Ona i Ja, hulajnoga pędzie 40 h, zewsząd migają miejskie światła a z niebezpieczeństwa żarzą się jej oczy.
Mówie do niej, weź mój kask, a ona go bierze i zakłada niestety upadamy bo w hulajnodze zepsuł się hamulec. Gine na miejscu, ona pamięta te spotkanie do końca życia i przynosi mi kwiaty co miesiąc na grób.
Ehhh