Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego, ale coraz to częściej widzę wśród facetów ten tak zwany "cuckizm".
Non-stop otrzymuję wiadomości od facetów, którzy najpierw chcą być moimi tatusiami (ddlg here), moimi panami, itd. mimo iż jestem już w takiej relacji i jestem przeszczęśliwa.
I tutaj pojawia się to całe #!$%@? wśród facetów.
Mówię otwarcie, że jestem już czyjąś własnością, a mój Pan nie dzieli się mną.
Facet odpisuje, że okej, nie ma problemu, dziekuję za informacje, powodzenia? - nie!
Proponuje mi, że będzie moim drugim panem (tak, piszą z małej).
"Ale kochanie, on o niczym się nie dowie, to będzie nasza słodka tajemnica" - i tutaj się mylisz, bo on już wie!
Odmawiam kolejne trzy razy i gość sie poddaje? - ależ skąd!
Zaczyna się proszenie, wręcz błaganie o to bym się zgodzila...
Tak, dokładnie. Facet, który ma być alfą, ma być liderem, Panem, błaga potencjalnego suba by się zgodziła (sic!).

"A mogłabyś wysłać mi zdjęcie jego penisa?" - moja nadzieja w ludzkość umarła po raz n-ty!
Facet po wielokrotnych odmowach prosi mnie o zdjęcie penisa mojego faceta, bo on chce wiedzieć czy ma odpowiedni "sprzęt" i nadaje się by mieć kobietę (sic!).
Ręce opadają.

Smaczkiem są też i Ci, którzy albo mają jeszcze mleko matki pod nosem (18 latkowie, 23 latkowie) i chca być "tatusiami" oraz wychowywać, to jeszcze potrafią być turbo agresywni tylko dlatego, że kobieta nie chce z nimi być w takiej czy innej relacji...

Poznać naprawdę męskiego faceta, który ma zasady i łapę jak facet, ktory potrafi emanować dumą, pewnością siebie, stanowczością, jest po prostu ciężko.
Dlatego też nie dziwię się, że wiele kobiet zostaje singielkami albo szuka partnera za granicą, bo faceci swojego pochodzenia, mają coraz to mniej do zaoferowania.
A i kot jest lepszym kompanem do życia, niż kolejna #!$%@?.

#rozowepaski #p0lak #przegryw #zalesie
  • 45
@so_soft: nie wiem czy baitujesz, nawet jeśli serio, to weź poprawkę że piszesz z perspektywy ddlg co wiele kobiet których to nie kręci a wręcz może odrzucać pewnie uzna za uwłaczające uprzedmiotowienie i zdziecinnienie ich roli w związku xD co do maskulinizacji kobit i feminizacji facetów - to się dzieje wszędzie, podziekuj #neuropa . Btw czy taki stały układ w zdziecinniałą dorosłą babkę nie podchodzi pod pedo? Rozumiem jakieś spontaniczne gierki
@so_soft: ale po co z nimi rozmawiasz? Po co kolejne wiadomości? Żeby się pośmiać? Lojalność to tak absolutna i tak podstawowa cecha suba, że jakakolwiek forma wymiany wiadomości z innymi potencjalnymi masterami stawia tę lojalność w bardzo niekorzystnym świetle. Subem jest się z własnego, wolnego wyboruna nie dlatego, że inaczej Pan da w mordę.
@helga-von-klusken:

Mój Pan wie o każdym szczególe z kim rozmawiałam, pisałam, co pisałam, o czym, itd. To czy jest to dla niego zbędne on zdecyduje, ale wie o wszystkim i cieszę się z tego faktu.
Zresztą, jakakolwiek niesubordynacja z mojej strony bądź oszustwo czy też próba krętactwa sprawi, że nasz związek się zakończy od razu.
Moja lojalność wobec mojego Pana jest absolutna, i wolę się zapytać o coś i upewnić dziesięć