•  

  Post @RPolishPower to takie srogie XD że nawet nie wiem od czego zacząć... to zacznę od tagów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #bojkot #tyson #black #powstaniewarszawskie #polska #bekazprawakow #szuraniezwykopem #maxkolonko #neuropa

  Otóż screena zrobiłem, bo ostatnio post usunęli i ogon podkulili. Zapytacie, czemu teraz dopiero ujrzałem tę bekę? A bo dopiero teraz przyszedł przelew od Sorosa( ͡° ͜ʖ ͡°) i polurkowałem mirko.
  Dobra, zgaśmy ten bełkot tak jak ostatnie.

  patriotyczna telewizja MaxTV

  Po pierwsze to całe MaxTv to nie żadna telewizja, bo program nie jest nadawany 12h na dobę(takie są wymogi w PL aby być uznanym za telewizję), a kanał na YT, wsparty biedastronką i to jeszcze płatną, fapiącą do Amełyki i Donka Człampa, pomijająca w ogóle istnienie ustawy 447.

  z uwagi na haniebne słowa wypowiedziane

  Po drugie co było haniebne w stwierdzeniu że Polacy nie musieli przez całe swoje istnienie walczyć o życie? To była prawda-Rzeczpospolita Obojga Narodów dumnie wisiała na mapie od morza do morza, podczas gdy afroamerykanów bito, traktowano jak osobliwości pokazywane gawiedzi za pieniądze, naganiano do roboty jako tragarzy, później jako pracowników cukrowni i plantacji bawełny w Nowym Świecie traktowano jak bydło.
  Dopiero w XIX wieku ktoś wpadł na pomysł(Abe Lincoln) że murzyn to też człowiek i może by tak im płacić za pracę, a sam rasizm jako taki skończył się w latach 60-ych XX wieku, sto lat po tym jak w ogóle coś dla nich zaczęto robić.

  W porównaniu do Polaków, gdzie sami rozjebaliśmy własne państwo bzdetami typu demokracja bezpośrednia, pokłóciliśmy się i uprawialiśmy bratobójcze walki przez 300 lat, aby potem przez 6 w XX wieku być zaś pokonanymi przez swoje głupie decyzje i machanie szabelką(w głupich decyzjach zaliczam danie władzy bandzie kretynów, pozwalanie na istnienie kasztanom z endencji, lizanie tyłka Francji i USA oraz plucie się do rozwijającego się ZSRR i Rzeszy), a potem pełnić rolę maskotki Rosji Radzieckiej do 1989 roku, murzyni wdepnęli na przestrzeni wieków w o wiele wiele większe gówno i to nie ze swojej winy.

  akcję bojkotu wszystkich Państwa produktów FoodCare na terenie całej Polski
  bojkot sklepów sprzedających produkty Food Care


  Nie macie wpływu żadnego na kraj. A firma ta sprzedaje swoje produkty w 100% sklepów w całej Polsce.
  Poza tym, jeśli jesteście organizacją polonijną to zajebisty ten bojkot, nigdy nie kupicie bo do kraju nie wrócicie xD

  A tak na marginesie to nie uważacie, że ten pseudopatriotyzm, jak zwialiście z kraju to jest taka sroga hipokryzja?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  akcja będzie prowadzona przez 2 miliony widzów telewizji MaxTV

  Tutaj pozostałoby skomentować to zwykłym "XD", ale wyjaśnijmy sobie, jak oni te "dwa miliuny" liczą.
  Otóż liczą... liczbę członków na swoich grupkach Fb, liczbę subów na obu kanałach Maksia, liczbę kont na tej jego szurstronce XDDDDDDDD

  Tak, to się dzieje naprawdę.
  Czy sami wierzą w to, że gość który subuje Maksia na YT a który ogląda go tam na jego stronie, lub jest na grupie na Fb to trzej inni goście nie wiem, choć jest taka opcja.
  Ach no i jeszcze jest takie coś jak trollkonta bądź ludzie którzy wyczyny Maksia obserwują z popcornem w ręce, jednakowoż nie popierają ich wyczynów a czerpią content jako źródło wszechobecnej beki, ale o tym towarzystwo chyba też nie wie lub woli się oszukiwać.

  Tak więc mimo iż rzekomy licznik kont na szurstronce Maksia pokazuje milion, nie oznacza to, że ma tylu popleczników(tak, jestem i oglądam te szurmaratony dla beki, nie, nie płacę ni grosza na te zbiorowisko cyrkowców, domyślcie się jak to robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), co pokazuje choćby wynik wyborów, gdzie kazał swym "Speszjal Task Fors" głosować na Kukiziaki, a same wybory pokazują że tak chujnia z grzybnio z tymi 2 milionami, bo jak mówi raport PKW:

  na listy nr 6 zarejestrowane przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 oddano łącznie 503 564 głosy, to jest 3,69% głosów ważnych w skali kraju

  mediach społecznościowych YouTube, Facebook i Twitter

  Yhm, już widzę jak Tyson się przejmie że banda szurgimbopatriotuff za dychę mu zaspamuje twittera czy fejsika. W ogóle nie zbanuje was i nie będzie scrollował dalej( ͡° ͜ʖ ͡°)

  aż pan Tyson przekaże 100% kwoty honorarium, które otrzymał za reklamę produktów Food Care Poland, żyjącym kombatantom i rodzinom bohaterów poległych w Powstaniu Warszawskim

  Po pierwsze to dlaczego niby, skoro on uczciwie to zarobił?
  Po drugie to dlaczego niby rodzinom i kombatantom powstania warszawskiego?
  Co, zaś warszaffka najważniejsza? A inne powstania? Śląskie, wielkopolskie? A ruchy oporu? Bataliony Chłopskie? Armia Ludowa? Armia Krajowa? Gwardia Ludowa? A kombatanci PSZ na Zachodzie? A LWP?
  Oni niby nie walczyli za kraj, tylko warszaffka walczyła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Po trzecie to...dlaczego w ogóle, skoro większość już dawno nie żyje, zostały przy życiu babuszki i dziadunie, które były wtedy dziećmi i np. opatrywały rannych czy nosiły pocztę, a nie walczyły de facto?

  Na koniec, zdradzę wam sekret gimbopatrioci.
  Jak kupujecie Tigera żeby go wylać, to robicie sami z siebie debili, bo dajecie zarobić firmie za usługę...a potem z niej nie korzystacie XDDDDDD

  Całe ich oderwanie od rzeczywistości jest w pewnym sensie słodkie i zabawne, chociaż nie tak jak Chojeckiego. Bo Pawełek to chociaż jakiś żart o kupie powie, co wskazuje że on sam wie, że ta cała szopka nie na serio. A Maksiu ze śmiertelnie poważną miną wzywa dwa miliony batalionów o walkę ku chwale Cebulandii pod butem Burgerlandu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  źródło: bekazrewolucji.jpg