Wpis z mikrobloga

Ale też dziś cebuli dupsko pękło w lidlu, kolejka dluga daleko poza taśmę, na koncu ustawia sie kobieta w ciąży i jeszcze z malym dzieckiem kasa oczywiscie z pierwszeństwem dla ciężarnych - obserwuje z kasy obok ze januszki i grażyny już się gotują bo wiedzą że powinni przepuścić. Kobieta nawet slowem sie nie odezwala ze chce przejsc... Grażyna przed nią się odwraca i mowi i co mysli pani ze jest w ciąży to ktoś panią przepuści? I parskła.. ciężarna troche się zmieszała i mówi że ona nawet nie chciala się nikomu wpychać na co kasjerka oglosila komunikat ze kasa zamknięta, wstała z krzesła i drugą kasą obok przepuściła ciężarną kobiete do siebie aby ją obsłużyć pierwszą a na końcu taśmy ustawila kartke kasa nieczynna w efekcie czego Graża musiala #!$%@?ć do innej kasy na koniec kolejki xD ale też morde zrobiła buraczaną i pod nosem sapała.
Myślałem, że tacy bohaterowie istnieją tylko w pastach na wykopie a tu taka sytuacja ;) oklasków nie było ale widziałem uśmiechy na twarzach innych osob. #truestory #lidl #janusze #cebulaki
  • 68
@ZnienawidziszMnie: w "moim" lidlu każda kasa jest z pierwszeństwem dla ciężarnych. Ostatnio śmiechłam bo kasjerka przez słuchawki mówi innej kasjerce, że zbliża się ciężarna i żeby jej kase otworzyć (lub ją obsłużyć pierwszą nie wiem dokładnie). Po czym nagle dodała "ok, nieaktualne. Jeszcze nie widziałam, żeby ktos tak szybko biegł do kasy jak ta pani w ciąży" XD