Wpis z mikrobloga

Miry, kim chcieliście być, jak byliście mali? I dlaczego nie zostaliście tym kimś?


Ja zaczynam: Archeologiem. Poszłam jednak po warunkach - nie mam wybitnej cierpliwości i jestem z tych, co lubią szybko widzieć efekt/dostać nagrodę. Sukcesu bym raczej nie osiągnęła

Ale do dziś archeologia mnie pociąga ^^

#zainteresowania #praca #archeologia #kiciochpyta
  • 23
@Ytarka "informatykiem" (xD) po prostu tak to nazywałem, jak miałem 4 lata chciałem być informatykiem, były też chęci na latarnika, bo latarnik mieszka w latarni i fajen ma może mieć komputerek grać w gry, ciepło i nikt przeszkadza (tak), albo by być lutniarzem, pracownikiem fabryki pianin. I weterynarzem
@Ytarka: Ja chciałem jeździć śmieciarką bo mi imponowało że to taki duży samochód a zajmuję się statystyczną analizą danych i uczeniem maszynowym (,)

Przynajmniej dzięki temu że mam konto na wykopie mam pewność, że po raz ostatni pojadę właśnie takim samochodem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ytarka: Ja zostałam tym, kim chciałam być, kiedy byłam mała. To znaczy pracować przy projektach wnętrz i architektury. Co prawda nie pracuję jako samodzielny architekt, ale sam kontakt z branżą mi wystarcza.