Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wszyscy którzy mają notke w moim profilu "prowadzi sklep monopolowy" prosze ją usunąc. Smutna wiadomosc albo i wesoła,zamykam ten kołchoz bo mam dosc zapierdalania 24/7 XD na czysto po opłaceniu pracowników i towaru miałem 13-15k (to bardzo mało.biorac pod uwage ze nie mialem zycia i musialem zapoerdalac jak ukrainiec) pracownikom dałem miesiac wypowiedzenia + jedna pensja na osłode życia xD za to ze mam stałych przez 2 lata i bylismy zgrana ekipa) Dostane zwrotne 25k za 2miesiace kaucji,zaległy towar juz sprzedałem za 10k,no i mam osczednosci 150k. Co planuje? nie wiem,jestem tak znisczony psychicznie przez robote że chyba jade gdzies na miesiac albo dwa,a karte sim gdzie mam dostawców itd wyjebałem już do klopa,błoga cisza nastała moje życie. Niestety żadnym programistą nie jestem ale mam zamiar otworzyc piekarnie (moj brat jest piekarzem) a ja bede siedział tylko w papierach a do tego zawsze chciałem piec pączki( ͡° ͜ʖ ͡°) życzcie mi powodzenia,zrezygnowałem też troche bo podczas mojej kadencji alkoholowej z bloku z 5-6 osób zapiło sie na smierc trunkami ode mnie,pare osób dostało udaru od chlania,ktos sie kiedys przekrecił w sklepie XD To nie moja wina bo ja tylko sprzedaje a nie wlewam do buzi no ale cóż. Zaczynam nowe życie. Na miesiac lece do Japonii bo sie naogladałem gonciarza a potem trip po polsce bo nigdy nie bylem nad morzem i w górach mając 30lat XD #heheszki #takbylo #zalesie #gorzkiezale #dzialalnoscgospodarcza #sklep #historia pokaż całość

odpowiedzi (93)

Neo

Wybór należy do ciebie, którą tabletkę wybierzesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tesla #elonmusk #motoryzacja #samochody #bugatti #samochody

odpowiedzi (90)

HURR DURR dlaczego ktoś ma prawo robić tak jak my?

#bekazlewactwa #hehszki #humorobrazkowy #4konserwy #afera #bekazlgbt

odpowiedzi (150)