Wpis z mikrobloga

Mirasy #zalesie mam problem i nie bardzo wiem do kogo mogę się z nim zwrócić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chodzi o mojego sąsiada zza ściany, który dosłownie nie daje mi żyć w spokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W skrócie sytuacja wygląda tak:
Wynajmuję sobie od dłuższego czasu kawalerkę na przedmieściach, żyje nie wadząc sąsiadom, nie jestem jakiś #przegryw ale fobia społeczna mocno i praktycznie wychodzę tylko wieczorkiem do sklepu na zakupy, żyje dosłownie jak mysz pod miotłą (chociaż pochwalę się, że ostatnio jakaś #rozowypasek się napatoczyła i mówi, że chce mi pomóc ogarnąć się życiowo, ale to już temat na osobny wpis) itp.

Jakiś czas temu niestety do mieszkania obok wprowadził się nowy osobnik. Koleś całymi dniami ma odpalone na cały regulator jakieś piosenki z #anime , to jakiś mangozjeb.
Byłem już go odwiedzić i po sąsiedzku dać mu do zrozumienia, że mam już tego dość - ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że to mój stary znajomy z czasów szkoły średniej, w sumie historia początku naszej znajomości też jest ciekawa bo stanąłem w jego obronie gdy go w szkole gnębili (jest #stuleja ) i sam za niego obskoczyłem wpi*rdol.
Miałem racje co do tego, że jest mangozjebem - po za słuchaniem całymi dniami tych gównianych piosenek z chińskich bajek koleś ma cały pokój w jakiś plakatach wymyślonych dziewczynek, na półkach same mangi a sam całymi dniami gra w jakieś ero gry stylizowane na anime.

Próbowałem mu wyjaśnić, żeby ściszył tą muzykę, bo Ja i inni sąsiedzi już mamy serdecznie dość, ale do niego nie dociera - nawet przeciwnie, koleś jest tak sfiksowany tym anime i tymi ero grami, że zaproponował mi ze względu na czasy szkolne wspólne stworzenie takiej gry...

Ręce mi już opadają i nie wiem co mam robić...

Macie może jakieś rady? Jakieś skuteczne sposoby, by przemówić sąsiadowi do rozumu?

Poniżej wstawiam tą piosenkę, którą katuje mnie od kilku dni.

#gownowpis #problemypierwszegoswiata #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #przegryw #stulejacontent #patologiazmiasta #patologia #welcometothenhk #pytanie #pytaniedoeksperta
H.....a - Mirasy #zalesie mam problem i nie bardzo wiem do kogo mogę się z nim zwróci...
  • 8
@Hans_Landa: Nie wiem Opie, ja to bym spróbował zakumplować się z gościem, w sumie tworzenie gierki brzmi jak niezła zabawa, skoro i tak siedzisz w piwnicy to czemu by nie spróbować trochę podziałać? Ja to nawet lubię te chińskie bajki więc dla mnie gościu wydaje się być spoko ziomeczkiem, chociaż #!$%@? muzyką na cały regulator to dick move.
@Cantre:
Mieszkam niestety w spokojnej dzielnicy, blok jest własnością jednego gościa, który wynajmuje mieszkania i sam też tutaj mieszka więc jak bym robił jakieś burdy, to by mnie pewno wyrzucił.

Zgłaszałem mu tego typa, ale koleś nic z nim nie robi...

@AstralWanderer:
Próbuje, próbuje ale nie wiem co z tego będzie - niby razem się kumplowaliśmy w szkole średniej czyli jeszcze nie tak dawno bo mam 22 lata dopiero, ale