•  

@Lukardio: lepszy kolorowy z gumowym hujem na czole

•  

@Lukardio niech pokażą prawdę o pedofilii w kościele

•  

@Darson666: prawda jest taka, że wkaźnik pedofili w kk wynosi 0,25 PROMILA ( i to uwzględniając donosy a nie skazania) ale ekstrema lewicowa chce to przedstawiac tak by wyglądało, że w każdej parafii zgwałcą Ci dziecko

Za to 30% skazanych za pedofilie to homosie, ale o tym lewizna już nie powie, bo w końcu tęczowi to ich armia kamikadze w antagonizowaniu społeczeństwa a swoich się nie tyka.

•  

Za to 30% skazanych za pedofilie to homosie, ale o tym lewizna już nie powie,

@Bezglutenu: Szerzysz zwyczajne kłamstwa.

Polecam przeczytać ten artykuł - https://www.americamagazine.org/faith/2018/10/22/no-homosexuality-not-risk-factor-sexual-abuse-children

"Przypisywanie osobom homoseksualnym szczególnej – w porównaniu do heteroseksualnych – skłonności do seksualnego wykorzystania dzieci stanowi nieuprawnione nadużycie, a rozpowszechnianie skojarzenia między homoseksualnością a pedofilią jest domeną ludzi nieświadomych i niekompetentnych bądź też uprzedzonych do ludzi homoseksualnych i sprzeciwiających się prawom obywatelskim tych osób."

"Znakomita większość przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Polsce jest popełniana przez heteroseksualnych mężczyzn i ma miejsce w rodzinie (tj. wykorzystywanie dziewczynek przez mężczyzn będących członkami ich rodzin – np. przez ojca, ojczyma, dziadka, wuja itd.)."

"Podtrzymywanie społecznego przekonania o szczególnej skłonności osób homoseksualnych do seksualnego wykorzystywania dzieci jest krzywdzące dla homoseksualnej części społeczeństwa, przyczynia się do niezwykłej trwałości uprzedzeń wobec tych osób i utrudnia pełne funkcjonowanie psychologiczne homoseksualnych obywatelek i obywateli.”
      - Polskie Towarzystwo Seksuologiczne
      http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/85/stanowisko-pts-w-sprawie-rozroznienia-dwoch-pojec-homoseksualizm-i-pedofilia

“Analiza wykazała, że to czynniki sytuacyjne odgrywały rolę w wyborze ofiary pedofila. Księża mieli historycznie większy dostęp do chłopców. Kiedy w latach 90-tych dostęp do dziewczynek wzrósł, to wzrósł również odsetek dziewczynek wśród ofiar.”
      https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/22809048/

"Wyniki badań są jednoznaczne: orientacja seksualna (bi-, homo-, hetero-) nie ma nic wspólnego z molestowaniem. Skłonności pedofilskie występują u niewielkiego odsetka ludzi niezależnie od orientacji. Ani homo-, ani heteroseksualiści nie są grupą, która byłaby bardziej narażona na wystąpienie tego zaburzenia.”
      http://wiez.com.pl/2018/10/17/wykorzystywanie-seksualne-dzieci-a-orientacja-seksualna-trzy-mity/

“Badania naukowe nie dają podstaw do twierdzenia, że mężczyźni homoseksualni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci."
      "The empirical research does not show that gay or bisexual men are any more likely than heterosexual men to molest children. This is not to argue that homosexual and bisexual men never molest children. But there is no scientific basis for asserting that they are more likely than heterosexual men to do so. And, as explained above, many child molesters cannot be characterized as having an adult sexual orientation at all; they are fixated on children.”
      http://psychology.ucdavis.edu/rainbow/html/facts_molestation.html

"In the remaining 269 cases, 2 offenders were identified as being gay or lesbian. In 82% of cases (222/269), the alleged offender was a heterosexual partner of a close relative of the child.”
      https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8008535

Dodatkowo większość mężczyzn molestujących chłopców jest heteroseksualna w stosunku do dorosłej kobiety.

"The perception that a greater proportion of gay than straight men are pedophiles or child sexual abusers is one contributing factor of discrimination against gay teachers, despite the stark contrast to statistical figures, which have generally revealed most male child sexual abusers, including those who target boys,[59][60] are heterosexual and usually married with children of their own,[61][62] and research on child sexual abuse shows that most instances of child sexual abuse (one cited percentage being over 90%) are perpetrated by heterosexual males "
      Źródła: https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_stereotypes#Pedophilia_and_predation

•  

@Lukardio:

jak zwykle pokazujemy prawdę
      xD

@Bezglutenu:

Za to 30% skazanych za pedofilie to homosie
      xD

•  

@artpop: piękna copy pasta drogi politruku, szkoda, że nie odnosząca się do mojego posta.

•  

Za to 30% skazanych za pedofilie to homosie

@Bezglutenu: To, że kogoś podniecają seksualnie dzieci płci męskiej nie sprawia, że tego kogoś podniecają dojrzałe osoby płci męskiej. Z badań wynika, że takie osoby nie mają W OGÓLE orientacji seksualnej w stosunku do dorosłych:

All regressed offenders, whether their victims were male or female children, were heterosexual in their adult orientation. There were no examples of regression to child victims among peer-oriented, homosexual males. The possibility emerges that homosexuality and homosexual pedophilia may be mutually exclusive and that the adult heterosexual male constitutes a greater risk to the underage child than does the adult homosexual male.

https://link.springer.com/article/10.1007/BF01542377

Takie osoby nie zaliczają się do LGBT, więc co to za argument?

•  

@Bezglutenu: To, że kogoś podniecają seksualnie dzieci płci męskiej nie sprawia, że tego kogoś podniecają dojrzałe osoby płci męskiej. Z badań wynika, że takie osoby nie mają W OGÓLE orientacji seksualnej w stosunku do dorosłych:

@R187: xd

Bądź "facetem" i Ruchaj dzieci - nie jesteś pedofilem a juz na pewno nie chomosiem bo nie ruchasz innych facetów

OKEY

OKEY

•  

@Bezglutenu: Ale rozróżniasz "osoba orientacji homoseksualnej, którą interesują wyłącznie dzieci przed okresem dojrzewania" (tzn. pedofil) oraz "osoba orientacji homoseksualnej, którą interesują wyłącznie osoby dojrzałe płciowo"? Ci pierwsi nie są częścią LGBT jako ruchu.

•  

@Bezglutenu: Jest pedofilem. Ale w przypadku pedofilii nie liczy się płeć dziecka, bo tacy ludzie generalnie nie posiadają homoseksualnych skłonności do osób dorosłych.

•  

@Bezglutenu: Krystyna Pawłowicz napisała kiedyś na tt, że na 1000 skazanych pedofilów jest "tylko" 27 księży, no ale księży w Polsce mamy ok 1 na 10000. No to mamy 270 krotną nadreprezentację księży wśród pedofilów. Jakby wziąć pod uwagę, że wielu księży pedofilów nie zostało skazanych to dopiero robi się strasznie.
      @R187 już Ci wysyłał linka do badań, które pokazują, że pedofilia i homoseksualizm to dwie różne rzeczy, ale dla porównania przyjmując, że prawdą jest, że 40% pedofilów to homoseksualiści i że mamy ok 5% homoseksualistów w społeczeństwie, to mamy wtedy 8 krotną nadreprezentację. (✌ ゚ ∀ ゚)☞

•  

00. No to mamy 270 krotną nadreprezentację księży wśród pedofilów. Jakby wziąć pod uwagę, że wielu księży pedofilów nie zostało skazanych to dopiero robi się strasznie.

@neverman: to co robisz to zwykła propaganda i christianofobiczna mowa nienawiści, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistości. Liczby są jak poniżej

prawda jest taka, że wkaźnik pedofili w kk wynosi 0,25 PROMILA ( i to uwzględniając donosy a nie skazania) ale ekstrema lewicowa chce to przedstawiac tak by wyglądało, że w każdej parafii zgwałcą Ci dziecko

Za to 30% skazanych za pedofilie to homosie, ale o tym lewizna już nie powie, bo w końcu tęczowi to ich armia kamikadze w antagonizowaniu społeczeństwa a swoich się nie tyka.

@Bezglutenu:

•  

Za to 30% skazanych za pedofilie to homosie, ale o tym lewizna już nie powie, bo w końcu tęczowi to ich armia kamikadze w antagonizowaniu społeczeństwa a swoich się nie tyka

@Bezglutenu: Z takim językiem chcesz dyskutować?

•  

@Lukardio: ładnie wybrane zdjęcia, było trochę więcej ludzi. Spodziewałem się że będzie to samo co w Lublinie kilka miesięcy temu, ale w Kielcach był spokój.

źródło: d-pt.ppstatic.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Taka sytuacja ¯\_(ツ)_/¯
    Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale byłem poza domem. Wielu powie, że fejk, ale spytajcie kogokolwiek kto prowadzi podobną stronę i Wam pokaże podobne rozmowy. To jest niekiedy masakra. Zanim to założyłem nie miałem pojęcia, że ludzie potrafią mieć tak nasrane w głowie

#perelkizespotted #madki #logikarozowychpaskow pokaż całość

odpowiedzi (76)

#zalesie

Musze to z siebie wyrzucić. Wczoraj około godziny 15 zmarł mój ojciec na moich rękach. W październiku biorę ślub a on nawet nie doczekał wnuków. 59lat to chyba jeszcze młody gościu co nie? Ehh tyle jeszcze miałem mu do powiedzenia a czasu zabrakło. Trzymaj się Tato Kocham Cię :(

odpowiedzi (81)

Z okazji 10-lecia mojego konta na Wykopie robię #rozdajo kuponu na #pysznepl o wartości 30 zł BEZ MWZ! A jeżeli osoba wylosowana będzie z Warszawy to dodatkowo zaproszę po odbiór kilku słoików z przetworami/jakiegoś ciasta #gotujzhannah

1. Wygrywasz kupon
    2. Zamawiasz sobie żarełko
    3. Najedzony #wygryw

Plusowanie do dzisiaj do północy, losowanie mirkorandom

Teraz sobie walczę z coraz bardziej ujawniającą się chorobą autoimmunozacyjną, będę musiała wypisać się przez to z DKMS, smutno ale „jakoś” trzeba żyć. Jeżeli ktoś ma możliwość czasem do mnie napisać na PW „Trzymaj się!” to będę bardzo wdzięczna bo przyznam że jest mi teraz psychicznie bardzo ciężko.

#cotahannah #wykop
    pokaż całość

odpowiedzi (92)