Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cicho_podziemny: no spoko, ale jak pisałem komentarz to wpis miał 15 plusów XD
BTW czarna tak nie działa (chyba że coś naprawili), na miejsce usuniętych wpisów do tej pory nie wskakiwało kolejne, gorące były jedne dla wszystkich. Przez to mogłeś nic nie mieć na jednej stronie a na kolejnych już coś było.
@Piz-dur: a całkiem spoko ale to pewnie zależy od lokalizacji mieszkania. Trochę mnie irytują hałasy z sąsiedniej działki bo jakiś ziomek sobie tam dziuple zrobił i kombinują coś z samochodami, na bank nielegalnie ale tragedii nie ma. Z minusów to jeszcze na korytarzach kamienne płyty są położone niezgodnie ze sztuką więc pękają niektóre i część ludzi mnie #!$%@? parkując na drogach pożarowych. Administracja nie jest tragiczna bo obszar dookoła jest raczej
kiedyś tam czekałem na ławce i przybiegł lis do śmietnika xD


@dorszcz: Właśnie, przypomniałem sobie XD Jeszcze z rok czy dwa temu w nieodnowionej fabryce obok non stop biegały lisy po dachu XD Starsze i chyba 3-4 młode, polowały na ptaki, bawiły się itp, zajebiście się to obserwowało. Bardzo długo tam mieszkały, ale obawiam się że je właściciel budynku przepędził jakoś :\
Sporo też jeży, a ostatnio napotkałem na coś w
Pobierz vind - > kiedyś tam czekałem na ławce i przybiegł lis do śmietnika xD

@dorszcz: Wł...
źródło: comment_37ze00Amd5yO2yZl6waVbGCNmcrXSweZ.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vind: Mieszkam w okolicy przy Wilczej, jakis cxas temu rozgladalem sie za mieszkaniem i troche sie obawialem, ze lofty z racji swojego wieku moga sie okazac niezbyt dobrym wyborem. Stare sciany i wilgoc, niby odnowione, ale jakos tak obawiam sie, ze moze to wrocic w niedlugim czasie.
Okolica jest super, z tym sie zgadzam :):)
@Piz-dur: Niektóre części budynków są nowe, ogólnie tym bym się nie martwił. Raczej bym patrzył właśnie czy te nowe elementy dobrze wykonane, u nas wadliwy był taras na piętrze, przez co do pokoju na parterze wilgoć się przedostawała. W wielu lokalach tak było. Niemniej jednak to był błąd w wykonaniu izolacji przez ekipę która odnawiała budynek i dobudowywała nowe elementy (piętro mam w nowej nadbudowie), naprawy realizowali z funduszu remontowego. Tym