•  

Bęc bęc, otwieram nowy tag - socjalcytaty - na który co tydzień będę wrzucał zestaw najlepszych lewicowych cytatów, na jakie się natknąłem przez dany tydzień. Dzisiaj mało, bo wpadłem na to wczoraj, więc i wiele pogubiłem.

Widzicie, tak jak w ustroju niewolniczym USA murzyn był gorszy od białego, jak w starożytnym egipcie faraon był pół-bogiem a nie żadnym tam człowiekiem, jak szlachcic miał błękitną krew a nie to co to chłop, tak we współczesnym ustroju niewolniczym (kapitalistycznym) ci właściciele kapitału mają "umysł bogacza" a my mamy "umysły biedaków". Nie dla nas jest posiadanie pieniędzy - nie nadajemy się do tego.
    ~ użytnik Solstafir

>bo jego rodzice pracowali ponad siły, żeby założyć firmę
    Mówisz o Janie Kulczyku? Musiał nazapierdalać się jak tysiąc polaków razem wziętych bo takiej kasy się dorobił. Jakby setka polaków zapierdalała 24 godziny na dobę przez 50 lat to by tyle się nie nazapierdalała co Pan Jan. Ale zaraz, doba Kulczyka też miała 24 godziny a on nie żył z tysiąc lat.... Więc jak on to zrobił? Może dlatego że wielu ludzi na niego zapierdalało? Nie.... To na pewno dlatego że Pan Jan miał umysł bogacza, a ja umysł biedaka i tego nie rozumiem. Muszę jakiegoś młodocianego kuca zapytać żeby mi to wytłumaczył. Oni się znają na umysłach bogaczy.

jak wyżej

Kiedyś pisałem z jednym kucem i on się żalił, że socjalizm zły bo go inwigilujo panstwa! A jak zwróciłem mu uwagę, że te komercyjne strony zasrywają go cookies do monitorawania jego działalności to odpisał: "akurat to jest ok"
    ~ tow. wdemokracji24

Istnieją dwie powieści, które mogą zmienić życie 14-letniego mola książkowego: Władca Pierścieni (Tolkiena) i Atlas Zbuntowany (Ayn Rand). Jedna jest dziecięcą fantazją, która często rodzi trwającą przez całe życie obsesję na tle jej niewiarygodnych bohaterów, prowadząc do emocjonalnego skarłowacenia, społecznie kalekiej dorosłości i niezdolności do radzenia sobie w prawdziwym świecie. Druga oczywiście zawiera orków.
    ~ nie wiem kto

#antykapitalizm #socjalcytaty #neuropa #4konserwy #komunizm #socjalizm #redpill #libertarianizm #bekazprawakow #wojnaidei #korwin #akap

źródło: gdybym-tylko-nie-przepierdalała-70-proc-zarobków.jpg