Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Komentarze i artykuły dla niewtajemniczonych

  Szczerze mówiąc dawno o Margaret nie słyszałam, a to co słyszałam dawno temu to też jakieś urywki, w skrócie nie mam do niej żadnego stosunku ale to co zdarzyło mi się usłyszeć w radiu nie brzmiało źle. Niemniej jak widać prawicowe media nie mają problemu z atakiem na jej twórczość bo akurat powiedziała coś co im się nie spodobało. Może to nie jest wywód filozoficzny, ale całkiem rozsądne stanowisko. Ona nie wie czy ONA będzie dobra. Najwyraźniej rozważenie takiej możliwości, czyli własnych ograniczeń i ewentualnej krzywdy dziecka to dla natalistów za dużo.

  W komentarzu jeden ze screenów z komentarzami z mojej ulubionej grupy z której dowiedziałam się o artykule

  #antynatalizm #margaret
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  U mnie w pracy zatrudnili ukrainke. Z wyglądu mocne 8/10, leciutki makijaż, taka typowa szara myszka z niewinnym spojrzeniem. No i pewnego razu jak nie było co robić a ona się nudziła to jej powiedziałem, że jak jej się nudzi i kiero nie widzi to może sobie korzystać z telefonu, a ona zrozumiała, że ja chcę jej numer bo odpowiedziała mi, że nie ma jeszcze polskiego numeru. Za dwa dni ona podbija do mnie i łamanym polskim mówi, że ma już polski numer i mam sobie go zapisać. Tak sobie siedzę teraz w domu i myślę sobie co to się stanęło. No nic trzymajcie kciuki, żebym w końcu doznał tych słynnych segzów.
  #ukrainka #p0lka #rozowepaski #przegryw #wygryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Wróciłem z 10 dniowej podróży po Europie, masa przygód, opowieści, analiz, zdjęć itd. Ojciec:

  - O której wróciłeś?
  - O 1:20?
  - Fajnie było?
  - Fajnie.
  - To dobrze.

  xD

  pokaż spoiler Ale wbrew pozorom ma racje- wasze podróże nikogo nie obchodzą poza wami samymi. Dlatego nie zakładajcie blogów dlatego ze udało się wam zdobyć wizę do USA, bilet do Tajlandii czy po prostu turlaliscie się stopem jak bezdomni żebrząc o prysznic.


  #heheszki #podroze
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)