Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: na pewno, bo nie wiem czy oni skończą tą grę w erze playstation 4, powiedzmy,m że będzie w 7 częściach, na ps 5 pewnie wyjdzie coś w stylu "complete edition", powiedzmy na 20 płytach, chociaż taniej by było jakby to sprzedawali na kilku terabajtowym dysku
@nightrain: to że pierwsza część będzie obejmowała małą część fabuły (a w sumie nie wiemy przecież gdzie się kończy lol) wcale nie oznacza, że akcja czy budowa dwóch kolejnych gier nie może ulec zmianie i że wszystko się nie zamknie maksymalnie w trylogii.
@nightrain: Wcale bym się nie zdziwił, jeżeli będzie 7 części. Przecież podczas E3, kiedy Jason Schreier zapytał się jednej z osób ze Square o to ile będzie części, to w odpowiedzi usłyszał: "Sami nie wiemy" XDDD Jedno jest pewne - będą doić tę część ile się da.
@Griffith: ta gra, czy też "projekt" chcą to zrobić jak najlepiej, bo 15 final to podobno lipa, ale nie wiem, bo nie grałam, wg mnie było by spoko jakby wydali to i każdy kto sobie kupił 1 część remaku mógł dodatkowe ściągnąć za darmo, ale nie bo to enix i jak oni przerobili 5 godzin gry na 2 płyty blu ray, to to będzie wielkie