•  

W tamtym roku na przełomie marca\kwietnia, poznałem loszke na sławnym #6obcy i była z mojego miasta, tradycyjnie gadka szmatka, przeszliśmy na Fb. Hot 16 wtedy jeszcze, żaliła się ze chłopak ją ma w dupie i jak już dojdzie do spotkania to chce tylko seksu, ja oczywiście jeszcze niezbyt doświadczony w relacjach damsko-męskich pocieszałem i mowie zerwij z nim, miej do siebie szacunek dziewczyno, tak też zrobiła. Pisaliśmy coraz częściej aż w końcu zaproponowałem spotkanie, wtedy nagle zmieniła się o 180 stopni, zaczęła odpisywać na odwal się lub zlewać, w końcu mowie o co chodzi a ona ze się boi zaangażować i że mnie zrani, ale skoro widzi ze mi zależy to się spotkamy, miał to być piątek około 17 bodajże, oczywiście nie przyszła nie dając nawet żadnego info ze jej nie będzie, jak się okazało ze Snapchata, siedziała z koleżankami, niestety potem pisałem do niej jak mogła to zrobić itp czemu mnie olewa, w koncu napisala ze przemyśli to, jak się pewnie domyślacie to była ostatnia wiadomość od niej. Wtedy serio czułem się jak gówno, bo ona była zarazem pierwszą dziewczyna która mi napisała ze jestem słodki z twarzy. To była pierwsza taka w miarę dluga relacja w poprzednim roku. . JAK TO DOBRZE ŻE TERAZ JESTEM ZIMNYM CHUJEM. A jakiś miesiąc czy dwa od jej ostatniej wiadomości chodziła z typkiem, z którym miałem wf w gimbazie, chudszy ode mnie, dosłownie jakby co dopiero z Auschwitz go wyzwolono. NIE WARTO BYĆ MIŁYM I POMAGAĆ RÓŻOWYM. To do Was przekaz beciaki.

#przegryw #stulejacontent #wspomnienia #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #6obcy #snapchat #facebook

•  

@ukaszeq: To prawda, najlepiej tylko pomagać mężczyznom

•  

@ukaszeq:

Pierdolisz xD

Nie wolno pomagać było jej
      Inne nie są takie jak ona

Czyli jeśli zdradził mnie pierwszy to każdy mnie zdradzi więc mam na zapas zdradzać każdego następnego?

+: ukaszeq
    •  

@BloodyMassacre26: zimnym gnojem trzeba być takim jakim teraz jestem

•  
      N............r

+8

@ukaszeq: Nie dla beciaka szare myszki, dla alfa to

•  

@ukaszeq:

No dla niektórych

Ale wiele dziewczyn preferuje miłych

Np ostatni z jakim kręciłam mówił do mnie "cesarzowo" oraz a to kanapeczki zrobił a to drinka zrobił

Nic nie stawiał, dzieliliśmy na pół

I mi to odpowiadało, ale to zależy od preferencji

•  

@ukaszeq: nie warto natomiast traktować reszty na podstawie jednostek

•  

@ukaszeq: ja tam siedzialem godzine i sami faceci mi sie trafiali, tam chyba jedna dziewczyna na 100 facetow

•  

@ukaszeq: czyli...

laska która ma niebieskiego znalazła sobie emocjonalną cipkę emocjonalną w którą się wypłakała a gdy cipka emocjonalna sobie wkręciła, że pomoże biednej i skrzywdzonej dziewczynie to olała temat bez skrupułów

w całej tej sytuacji ten jej niebieski wykazywał dobrą postawę... traktował ją jak mięso do ruchania a ona i tak z nim była chociaż się żaliła jakimś beciakom jak jej jest źle

•  

@Arachnofob:

Nie miał dobrego podejścia

Kobieta to też człowiek.

Ja sobie nie wyobrażam być czyimś mięsem. Wy co tak myślicie o kobietach jesteście w psychicznie zjebani.

•  

@ukaszeq: Byłeś zwykłym betatamponem emocjonalnym i wszystko co o tobie pisała, to ściema, bo chciała mieć komu się wypłakiwać. Jeden słucha, drugi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Nie miał dobrego podejścia

z jego subiektywnego punktu widzenia na tę sytuację to było dobre podejście bo:
      1 - on się nie angażował w ten związek i jak widać ona też nie
      2 - laska nie miała dla niego żadnej innej wartości poza jej cipką
      3 - mimo to, że traktował ją jak mięso do ruchania to nadal z nim była co świadczy o...
      a) niskiej samoocenie
      b) świadomości, że ma się mało do zaoferowania więc oferowała tylko możliwość ruchania jej

Kobieta to też człowiek.

owszem, nigdzie nie napisałem, że tak nie jest
      boli mnie tylko, że kobiety nie dbają o własny samorozwój, tylko rosną jak chwasty, nie potrafią sklecić 3 zdań na tematy filozoficzne, polityczne czy jakiekolwiek poza tematami skupiającymi się wokół memów, ruchania czy malowania sobie ryja a skoro tak to trudno się dziwić, że jeżeli tylko cipka stanowi wyznacznik jej wartości to jest traktowana jak kawał mięsa do ruchania

Ja sobie nie wyobrażam być czyimś mięsem.

jeżeli jesteś w stanie facetowi zaoferować coś więcej poza możliwością wyruchania to nie będziesz tak traktowana
      jednak... jeżeli to max twoich możliwości to skąd to zdziwienie?

Wy co tak myślicie o kobietach jesteście w psychicznie zjebani.

nie... jesteśmy racjonalni i rzeczowi

@BloodyMassacre26:

•  

No dla niektórych

nie warto być zimnym gnojem zawsze, ale warto brać zawsze pod uwagę możliwość puszczenia kantem i zapobiegać temu, doprowadzając do takiej sytuacji, abyśmy nie byli tą stroną bardziej poszkodowaną bo mamy poczucie, że za bardzo się poświęciliśmy dla drugiej osoby a mimo to ta osoba puściła nas kantem

Ale wiele dziewczyn preferuje miłych

z własnych doświadczeń wiem, że tylko te które spotkały gnoja który je traktował jak szmata (bezpodstawnie lub nie) szukają później "dobrego chłopaka" którym się znudzą bo preferencja nadal będzie w kierunku gnoja

przykład?

samotne matki szukają beciaka który wychowa jak swoje (to świadomy wybór)
      jednak gdy beciak jest bardzo miłym chłopcem to zrobi sobie jeszcze kilka gówniaków z jakimś orbitującym chadem który będzie miał na tyle rigczu aby się z nią nie wiązać na stałe a ona będzie miała na tyle cwaniactwa we krwi, aby wmówić beciakowi, że nie jego gówniak jest jego

Np ostatni z jakim kręciłam mówił do mnie "cesarzowo" oraz a to kanapeczki zrobił a to drinka zrobił

coś mi się kojarzy z rozkazami od cesarzowej
      skoro był taki miły to dlaczego jest były xD ?

Nic nie stawiał, dzieliliśmy na pół

to akurat żadna rewelacja... normalna sytuacja gdzie oboje partnerów traktuje się z szacunkiem, szanuje swój wzajemny czas i traktuje siebie wzajemnie jak równoważnych partnerów xD

I mi to odpowiadało, ale to zależy od preferencji

no to, że tobie to odpowiadało to nie znaczy, że wszystkie czy nawet, że większość taka jest
      a nawet bazując nadal na własnych doświadczeniach muszę powiedzieć, że...

albo mam wyjątkowego pecha spotykając głównie takie które sobie tego nie wyobrażają, aby facet nie płacił za czas spędzony z nimi (dokładnie tak jak z dziwką)

albo to, że głównie takie spotykam (a odstępstwa od tej reguły to wyjątki) świadczą o tym, że kobiety głównie traktują same siebie jak dziwki a faceta jak sponsora który musi zapłacić za czas z nią spędzony a wtedy w zależności od tego jak bardzo się "postara" będą skłonne zaoferować mu siebie czy nie

to jaka jest tu różnica między nimi a dziwkami? do dziwki też przychodzę, płacę za jej czas i w zamian oferuje mi siebie

nie warto natomiast traktować reszty na podstawie jednostek

każda kobieta to dla mnie tabula rasa, traktuję ją z kredytem zaufania i szacunku a z czasem dostosowuję swoje podejście na podstawie jej zachowań i jej oczekiwań

jeżeli będzie oczekiwała, że będę płacił za jej czas to traktuję ją jak inne kobiety którym trzeba płacić za spędzanie z nimi czasu

@BloodyMassacre26:

•  

@ukaszeq: nie jesteś zimnym gnojem, a zimnym stulejem, pewne rzeczy się nie zmieniają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@ukaszeq: warto pomagać, tylko trzeba wiedzieć komu pomagać XD Napewno nie laskom w sprawach sercowych. Już jak zacząłem czytać to wiedziałem jak to się skończy. Z tego co kojarzę 6obcy, to dziewczyny tam szukają jakiegoś wypełniacza czasu :P

przejdź na #mgtow

•  

@ukaszeq: i tak to zostawiles, nic nie zrobiles. Nie podoba mi sie to

•  

I bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@ukaszeq: współczuje, pewnie chujowe uczucie być wystawiony. ja gdy kogoś poznawałem w ten sposób,musiałem z nią chwile pogadać przez telefon i jeszcze nikt mnie nie wystawił. Może zanim sie z nimi spotkasz, zadzwoń.