Wpis z mikrobloga

@RitmoXL: nie ma łatwej odpowiedzi bo to zależy do czego, tj co przede wszystkim chcesz streamowac i jakich rozwiązan możesz użyć. Napisz coś więcej, postaram się pomóc, od kilku miesięcy ogarniam całkiem dobrze temat(przynajmniej tak mi się wydaje )
@Pan_Slon: Czasem nagrywam tutoriale o produkcji muzyczne a raczej vlogi - 80% z tego, co chce pokazać jest na ekranie mojego maca albo pc (używam obu systemów) natomiast czasem potrzebuje pokazać panel urządzenia typu syntezator, maszyna perkusyjna. One są u mnie na biurku. Wymyśliłem, że mam statyw do mate 20 lite to go wykorzystam, jak i sam telefon.

Tylko nie wiem czy to dobry pomysł bo aplikacje udające kamerę to jakiś
@RitmoXL: android i mac to porażka więc tutaj może lepiej pomine temat ;) z Windows i android jest lepiej.
Jeżeli chodzi o telefon z androidem jako kamera do obs to działa to gówniane przez duuuzy lag i niski FPS. osobiście robiłem dwa podejścia z różnymi telefonami i płatnymi apkami...koszmar.

Od kopa działa iPhone i to zarówno z Windows jak i mac, 6s zapewnia obraz FullHD z pełną płynnością i brakiem lagow,