Wpis z mikrobloga

FB przypomniał mi, że dziś przypada 9 rocznica podjęcia decyzji o przeprowadzce do Łodzi. Stąd pomysł na takie - Giro di Łódź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łódź-Konstantynów-Zgierz-Nowosolna/Wiączyń-Rzgów-Łódź

Wyszło 77km, myślałem że będzie nieco wiecej

Przy okazji pierwszy raz skorzystałem z mapy.cz do ułożenia trasy - piachu nie było, ale parę odcinków po ażurowych płytach albo plackach asfaltu.

#lodz ##!$%@? #rowerowalodz #wykoptribanclub #triban100
Pobierz dorszcz - FB przypomniał mi, że dziś przypada 9 rocznica podjęcia decyzji o przeprowa...
źródło: comment_iQiUovGdA1QJDZJlSbtv1sVUUUhgtyhJ.jpg
  • 11
@192fa256b42c73f6b29a885a5fe4b98d: ja tym robię trasy po 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°) rower jak rower
Modyfikacje takie że wymieniłem siodełko, bo przy dłuższych trasach brak wciecia anatomicznego dawał o sobie znać. Do tego jeszcze na początku dałem noski na pedały, które ostatecznie wymieniłem na spd keylock basic
@brian_de_rossali: trzeba sie rejestrowac, zeby zrzucic mape. Ale to spytam jak masz eksprot to pewnie do xkl czy tam gms. I jak potem to wgrywasz do google maps zebyCi odpalilo mape? bo ostatnio sobie wgralem taki plik, wyswietala mi sie trasa na google maps, ale nie moglem jej "uruchomic" zeby slyszec skrec w lewo, w prawo itd :(
tak trzeba się rejestrować. Nie wiem co dalej się dzieje bo ja mam zegarek garmina i korzystam z kreatora map na jego platformie. Używam gpies.com jak na szybko mam pomysł żeby gdzieś jechać i żeby mi pokazało ile wyjdzie mi kaemów.
@bajcik: jak masz w kalonce takie skrzyżowanie z lustrem, nieco wcześniej sklep. To jak zamiast skręcić na tym skrzyżowaniu, pojedziesz w dół to zaczyna się taki fajny zjazd i potem podjazd z dwoma garbami (ul pszeniczna chyba) i jak pojedziesz potem w gore, to na szczycie masz znów skrzyżowanie, jakbyś pojechał tam prosto to zaczyna się strasznie marna drogą do okólnej. I właśnie na tym skrzyżowaniu jest ten znak